Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bobo Brezilya Milli Takımına Çağrıldı

Passanger

Öne çıkan mesajlar

evet ben de okudum onu ama şimdi şöyle bişey var, dealessandro nun ne yaptığı belirsiz baya bi süredir. aimar valencia'da oynayamıyordu geçen sezon, bu sezon da sanırım pek oynadığı söylenemez. saviola zaten forvet oynuyor oynadığı zaman. delgado'nun pozisyonu aimar ve riquelme ile aynı ve şu anda çok iyi oynuyor delgado. riquelme çok yavaş bir adam. yalnızca adı var işte. boca'da harikalar yaratıyor ama avrupa'da top oynatmıyorlar adama. delgado arjantine gitse o da en az riquelme kadar iş yapabilecek bir futbolcu ve 24 yaşına yeni girdi.

delgado kendini geliştirmeye devam etsin bakalım hele. valencia'ya falan transfer olup aimar'ı kestiği anda zaten milli takıma alınır.

yalnız çok hoşuma giden şey şu ki, artık brezilya bile gelip bizdeki yabancıları izliyor milli takım için. türkiye ligi yükseliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

riquelme çok seviliyor arjantinde o yüzden zor kendi bırakırsa ancak almazlar milli takıma bizdeki hakan şükür gibi tabi bide ne olursa olsun iş yapıyor adam çok begeniyorum ben hantal falan ama inanılmaz paslar ve şutlar atıyor hala =)
edik:bobo konusunu unutmuşum riq i görünce ben çok üzüldüm keşke cagrılmasaydı karambole türk yapar oynatırdık ;)
Sosyal ağlarda paylaş

kankutlar milli takıma çağırıyolar bi kamp yapıp gönderiyolar.
heyecan yapmayın öle maç kadrosu falan diye.
lincoln de edu da cagrıldı geçenlerde 2 antreman yaptılar geldiler.siftahı yok ikisininde.
muhtemelen bobo da cagırılan 48 tane brezilyalıdan bi tanesi ve oda geri dönecek iki antremandan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
kankutlar milli takıma çağırıyolar bi kamp yapıp gönderiyolar.
heyecan yapmayın öle maç kadrosu falan diye.
lincoln de edu da cagrıldı geçenlerde 2 antreman yaptılar geldiler.siftahı yok ikisininde.
muhtemelen bobo da cagırılan 48 tane brezilyalıdan bi tanesi ve oda geri dönecek iki antremandan sonra.

ahah kkthxbye
Sosyal ağlarda paylaş

fistanın dediği doğru sonuçta. muhtemelen antrenman yapmaya gidiyodur ama yine de gayet güzel. hem pazarı artıyor hem moral sonuçta

işin garibi bobo çok formdayken bunu gerçekten haketti ama şu anda da çok formsuz. inşallah kendine gelmesine yardımcı olur bu davet

ha bir de

bobo

formasını geri almış oldu :P

Sosyal ağlarda paylaş

eğer yanlış değilse brezilyanın kadrosu:

Julio Cesar (Internazionale), Renan (Internacional); Leonardo Moura (Flamengo), Rafinha (Schalke), Marcelo (Real Madrid), Breno (Bayern Munich), Naldo (Werder Bremen), Luisao (Benfica), Alex (Chelsea); Kaka (AC Milan), Gilberto Silva (Arsenal), Hernanes (Sao Paulo), Josue (Wolfsburg), Lucas (Liverpool), Richarlyson (Sao Paulo), Anderson (Manchester United), Thiago Neves (Fluminense), Julio Baptista (Real Madrid); Robinho (Real Madrid), Luis Fabiano (Sevilla), Rafael Sobis (Real Betis), Alexandre Pato (AC Milan).

pato yerine bobo çağrıldı.

pek de antrenman kadrosu değilmiş:D
Sosyal ağlarda paylaş

Kaleci : Julio César (Inter Milan/ITA), Renan (Internacional)
Savunma : Leonardo Moura (Flamengo), Marcelo (Real Madrid/ESP), Rafinha (Schalke 04/ALL), Alex (Chelsea/ANG), Breno (Bayern Munich/ALL), Lucio (Bayern Munich), Luizao (Benfica/POR)
Orta saha : Gilberto Silva (Arsenal/ANG), Hernanes (Sao Paulo), Josué (Wolfsburg/ALL), Lucas (Liverpool/ANG), Richarlyson (Sao Paulo), Anderson (Manchester United/ANG), Julio Baptista (Real Madrid), Thiago Neves (Fluminense), Diego (Werder Brême)
Forvet : Luis Fabiano (Séville FC/ESP), Rafael Sobis (Betis Séville/ESP), Robinho (Real Madrid), Bobo (Besiktas)

Fransız Equipe gazetesi kadroyu böyle vermiş, sakatlanan Pato'yla Kaka'nın yerine Bobo ile Diego alınmış İrlanda maçı kadrosuna.
Sosyal ağlarda paylaş

bobo benim bugüne kadar gördüğüm en iyi gelişim kateden futbolcu geldiği gün beş para etmez denilirken bugün brezilya milli takımı aday kadrosuna cagrılıyorsa bişeyler vardır bu adamda.önemli bir nokta ümit milli takımda robinho ile yanyana oynuyordu bobo yani küçümsediğiniz kadar yok ben umutluyum bobodan eger bu çizgide devam ederse bu yıl olmasa bile önümüzdeki yıllarda mutlaka giyecektir o formayı.
bu yüzden üzüldüm dedim keşke türk yapabilseydik türkiyenin ciddi şekilde forvet ihtiyacı var içinde bulundugumuz dönemde...
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
bobo benim bugüne kadar gördüğüm en iyi gelişim kateden futbolcu geldiği gün beş para etmez denilirken bugün brezilya milli takımı aday kadrosuna cagrılıyorsa bişeyler vardır bu adamda.önemli bir nokta ümit milli takımda robinho ile yanyana oynuyordu bobo yani küçümsediğiniz kadar yok ben umutluyum bobodan eger bu çizgide devam ederse bu yıl olmasa bile önümüzdeki yıllarda mutlaka giyecektir o formayı.
bu yüzden üzüldüm dedim keşke türk yapabilseydik türkiyenin ciddi şekilde forvet ihtiyacı var içinde bulundugumuz dönemde...

Adam niye Türk vatandaşlığına geçsin ki ? Ümit Milli takımda oynamış ve henüz 22 yaşında. Beşiktaş'ta da form grafiğini ciddi bir şekilde yükseltti. Çağırmayı bekliyordu, çağıralacağını biliyordu. Tamam belki düzenli bir şekilde oynamaması normaldir, 1-2 sene zarfında. Ancak kendini böyle geliştirmeye devam ederse ve Avrupa'da göz önünde bulunan liglerinden birine giderse süreklilik yakalayacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...