Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf Warrior Cry Topic

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

hmm

said:
Warrior 3 tuş
[3x stance/disarm/hs/charge/intercept/ww/ms/battle shout/commanding shout/harmstring/piercing howl/demo shout/OP/TC/Rend/IS/Execute/Cleave/Pummel/Spell reflect/Intervene/Victory rush/yeri geldimi sunder]

said:
Druid 3 tusla oynaniyor:
Feral Charge, Bash, Lacarate, Shout, Pounce, Maim, Dash, Stealth Bloom, Rejuv, Cyclone, Root, Grasp, Regrowth, Tranq, Abolish Poison, Remove Curse, Innervate, NS, Form Change-Bear, Travel, Cat, Fearie Fire, Moonfire, Insect Swarm
Ok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Druid 3 tusla oynaniyor:
Feral Charge, Bash, Lacarate, Shout, Pounce, Maim, Dash, Stealth Bloom, Rejuv, Cyclone, Root, Grasp, Regrowth, Tranq, Abolish Poison, Remove Curse, Innervate, NS, Form Change-Bear, Travel, Cat, Fearie Fire, Moonfire, Insect Swarm
Ok.

Abi spellbook'u c/p yapmışsın, oynaması en kolay olan healng classı, pvp classlarını resto olarak alıyor, bitmiştir. Yani bunun neresinden çeksen düzelmez, kasma. Ayrıca 10 yaşında mısın cry more QQ falan konusuyorsun, agır ol biraz. Daha dün druidlere saydıran adam druid oldu gardiyan kesildi ya ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Fark etmiyorki 759 tusla oynandigini farz edelim siniflarin.

yinede dengesizlikleri druid yukleyecek cok kisi var ki dengesizlik yaratiyorlar ve ek olarak warrior dedik madem suan arenada ciddi sarsinti geciriyorlar.

bknz. en basitinden druid + hunter setuplar dokunmuyor bile warriora.(ustune yorum yapmayin baska setup tct falan)

Lock larin fearlari uzun sure sonra nerf yedi druidlerinde cyclone yiyecek bir sure sonra...

Main thing is warriorlar etkisiz kaliyorlar arenalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Plate giymesine rağmen oyunun en mobil classlarından biri.

Undispellable mortal strike, hamstring, piercing howl. Intercept le target değiştirme, intervene le baskıdan kaçma konusunda yine en iyi class lardan biri. Skillherald i saymıyorum bile

Siz sürekli berserker stance+death wish takılırsanız bana ne.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu yakalanamayan bir class. Bir çok classa hiçbir şekilde şans tanımıyor. Tek çaresi warlock, basıcak mana drain'i, pillar ardından bile çaktığı için ancak o paklar druidleri. Druid'in antisi druidten beter zaten.

Yani adam çıkmış pişkin pişkin savunuyor yahu, acayip geyik. Resto class mage/rogue/druid, ana dps karakterlerini alsın, adamın tek savunması rogue'lar daha çok setupa yerleşebiliyorlar. Kusursuz argüman yani, öp başına koy.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence temel sayiyorsun wispy..saydigin gibi devam edersen diger siniflar icinde guzel seyler saya bilirsin.

Ben sahsi fikrimi soyluyorum...Her zaman bir degisiklik geldiginde in-game pvpyi %30-40 etkiliyor buda gozle gorulur farklara yol aciyor.En iyi oyuncular bile temel nerflerden sonra cry demeyelim mirmirlaniyorlar onuda gectim yetenekleride olsa etkisiz kaliyorlar bazi sahnelerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya iste druid+warrior bu setupi setup yapan druid warrior degil.Pala warrior girersin arenaya 5 mactan sonra bedenim yoruluyor.

Anlamadigim nokta neden bu kadar israrci yapiyla herkes birseyi savunuyor ? Bundan 5 6 ay sonra her sey yine degisicek copy pastemi yapalim herseyi saklayip...

ki cogu insani taniyorum ve gerek bu oyunda gerek baska oyunlarda yan yana oynadim.

tekrar soyluyorum combo olarak dusunmeyin warriorda bir aksaklik seziyorum uzun zamandir yanlisim varsa duzeltin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...