Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTS - FENERBAHCE - GALATASARAY @ 3 Şubat 2008 saat: 19:00

Aykan

Öne çıkan mesajlar

belli olmaz
bu maç için de baya konuştunuz banko alıcaz, şu kadar atıcaz, yok şöle olucak vs. falan
hiç belli olmaz ali sami yen'deki maç, son 2 derbi kadıköyde oynandı, önceki yenildiğimiz maçta da çok kötü oynamadık fenerbahçeye karşı o maçta da galip gelebilirdik ya da berabere bitebilirdi
bu maç da aynı şekilde bizim galibiyetimizle bitebilirdi
ali sami yen'de bence alırız maçı tur atlarız gibi geliyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bi GS'li olarak katılmıyorum ebnce favori bariz Fener'di.

Ama olay şu daha önce Kadıköyde oynamamış yada sadece tek maça çıkmış adamlar vardı. Tecrübeliler tırsarak çıkıyolar sahaya direk yenik başlıyoruz. Bunlar gençti ya hem kanıtlamak istiyorlardı hem de o Kadıköy korkusunu daha almamışlardı. Kazanacaklarına inandılar, tecrübeliler atamadı yaktı :D
Sosyal ağlarda paylaş

TRA_GS said:
way be gs den 4-5 kat iyi kadrosu olan muhteşem fener evinde 10 eksikle gelen rakibinden beraberliği kurtardı tebrik ederim kendilerini

Derbilerin kaderini belirleyen en önemli faktör kesinlikle motivasyon , kim daha çok isterse o kazanır genelde derbilerde.gs maximum futbolunu oynadı kesinlikle , daha iyi bir oyun oynayamazlardı.Fenerbahçe ise en kötü futbolunu oynadı , samiyende aynı senaryo asla tekrarlanmaz ama..
Sosyal ağlarda paylaş

şu takımda hakan şükür yerine nonda olsa zaten büyük ihtimal kazanırdık. ulan 20 senedir profesyonel futbol oynuyosun, türkiye tarihinde en çok gol pozisyonuna giren adamsın, artık son sezonunda 2 kez karşı karşıya %100 gol pozisyonunda fener deplasmanında gol kaçırırsan herkes söver tabi sana.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen seneki olaylarla şimdinin alakası nedir çözemedim neyse fener çok kötü oynadı doğru ama tüm fenerliler günlerce 5 atacaz 10 atacaz geyikleri yapınca o işler öle olmuo işte fener düzgün oynarsa samiyendede kazanabilir gs bu kez saçma sapan oynar belli olmaz ama şu her dakka en büyüğüz tavırları ayar edio adamı
Sosyal ağlarda paylaş

Burax said:
demek ki neymiş "derbilerin favorisi olmaz" kuralı her derbi için geçerliymiş

abi olur mu öyle şey fıtık oluyorum bu söze. derbide maç sonuçta kadrosu iyi olan bir takım gidip de bilmem kaç eksikli ezeli rakibini yenemiyorsa o; o takımın armutluğudur.
Sosyal ağlarda paylaş

rakibi kucumsedik olaylarını bırakalım bence.fener nasılsa yeneriz diip raht başladı.sora toparlanmaya calıstı toparlanamadı

ha bide şöyle bişi var.fenerbahçe nin ilk golleri cogu zaman şans oluo.bu sefer öyle bi gol atıp maçı koparmadılar

emre çok iyi oynadı bizde.alexin bi topuna yattı hasta oldum.song ve emre oynasın server oynamasın

servet salak salak çalım sevdasına kapıldı bi ara.illa gol yedirtçekti yani :)

bu kadar eksikle yapabilceğimiz buydu.samiyende nel fener nede gs için kesin bir sonuç söyleyemeyiz.biz tam kadro oluruz fenerde alex malex olmaz yeniliriz.bıu işler belli olmaz

iyi bir maçtı.sonuçta gs lehine biten bir sonuç

fenerlilerin bahane bulmaması tebrik etmesi lzm 20 yaşında cocukları.
Sosyal ağlarda paylaş

ee kendimi bildim bileli fenerbahce karambole, seken çarpan toplarla gol atıp başlardı ilk 15 dk da gs maclarında. demek bir kere şans yanlarında olmayınca o kadar da basit olmuyormuş. şölen başka bahara kaldı. demek 1 hafta boyunca alay edip, laf sokmakla olmuyor bu işler :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben kücümsedik diyenlere söyledim onu.fener normalde ilk 15dk bize atıo golleri.fener maça öyle başladı.ama bi süreden sora kücümsediğini söylemek saçma olur.kucumseme ağır aslında.fener nasılsa yeneriz mantıgıyla cıkmış.cok doldurmuslar takımı.karşı takım gennç 10 atarsınız 100 atarsınız die.o mantıkla cıkmışlar maça.ama 20. dakkadan sora anladılar neyin ne oldugunu
ben onu anlatmaya calıstım

gs yi kim kücümsemiş fener kücümsicek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...