Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İyiki Doğdun Taçsız Kral [02.02.1936]

Maddog35

Öne çıkan mesajlar

tamam saygı duyuyoruz ama en ufak bilgim yok mesela benim sadece iyi gol atarmıs... topiği acan arkadaşın da bildiğini zannetmiyorum acıkcası biraz gereksiz geldi... bi gazete haberi görüp alınmıs gibi duruşu falan yazmıs arkadaş ama ne bilgisi var acaba merak ettim oturup 1 macını izlemiş kimse yoktur bu forumda canlı... biz lefter kücükandonyadis iyiki doğdun demiyoruz... biraz gereksiz ama madem acılmıs iyiki doğmus tabi
Sosyal ağlarda paylaş

içimden geldi ben kendisine çok büyük bi hayranlık duyuyorum.. Bi arkadaşımız onun hakkında pek bişey bilmez gibisinden bişeyler sölemişte yiğenimin adı dahi Metin Oktay düşün artık yani =)

Sadece paylaşmak istedim bu günü.. Sorun olduysa kaldırıversin bir zahmet mod arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kulüple bütünleşmiş eski bir futbolcunun anılması niye bu kadar rahatsız etti sizi? Siz de açın, eğer gereksiz bir şey olsa sizden önce yetkililer zaten gerekli yaptırımı yaparlar. Kaldı ki zamanında Türkiye içinde önemli bir futbolcuydu. Bu topicte bile laf etmeye çalışıyorsunuz ya pes.
Sosyal ağlarda paylaş

ben feenr camiasının bi futbolcuyu böyle andıgını görmedim.yöneticilerin futcoluların mezarına gittiği birini göremedim

gs klubu metin oktaya cok önem veriyor.her gelen yönetici başkan herkes.her yeni doğan gs taraftarıda böyle devam ettiriyor geleneği

illa metin oktayı tanımak izlemek gerekli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
ben feenr camiasının bi futbolcuyu böyle andıgını görmedim.yöneticilerin futcoluların mezarına gittiği birini göremedim

gs klubu metin oktaya cok önem veriyor.her gelen yönetici başkan herkes.her yeni doğan gs taraftarıda böyle devam ettiriyor geleneği

illa metin oktayı tanımak izlemek gerekli değil.
abi sana ne fenerbahçe böle bir futbolcuyu anmıyorsa sen işine takımına baksana.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar dünyada pele'yi bile tartışıp acaba günümüzde oynasaydı bu kadar iyi olabilir miydi derken, toprak sahada gol atmış bir adamı taçsız kral ilan etmek bana mantıklı gelmiyor.

türk futbolunn yetiştirdiği en büyük futbolcu demek biraz ayıp değil mi? hakan şükür var tanju çolak var ve bu ikisini geçtim tabikide sergen yalçın var.

tamam iyiymiş, gol atıyormuş ama yalnızca galatasaraylılar için önemi olan bir futbolcuyu bu şekilde tartışmak bana mantıklı gelmiyor. allah rahmet eylesin orası apayrıdır, fakat benim için özel bir anlam ifade etmiyor kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

rahmetli kemal sunal'ın internetin yeni yeni tanınmasını sağladığı reklamlarda ayakkabı numarasını kafaya takıp uyuyamadığı,sonra kalkıp netten baktığı ve 39 olduğunu öğrendiği eski topçudur.anlatılanlara göre ii bi insan olduğu çıkarılabilir.ama yeni neslin hiçbi fikre sahip olmadığını çok iyi biliyorum.keza yeni nesil fanatik bjklilerin baba hakkı'yı övdükleri zmnda kızmışımdır.çünkü bunlar hep anlatılanlardır.doğru dürüst gol görüntüsü bile yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...