Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lechium Guild Progress!!

Nanaja

Öne çıkan mesajlar

SoulCube said:
burda haklı ama catzee
her ne kadar éé muhabbetinin de boku cıkarsa fazlaya kaçtığında,
diğer tarafta yapılan VAY AK guild process başlığı ve
heryerde yapılan aptal karazhan türklerin eline geçti yok orası babamın eline geçti falan bununda boku çıktı.

Kim kimi ne kadar tanıyor beni veya başkasını ilgilendirmez ama patinin eskisi yenisi diye ayrıl yapıp farklı yorum yapmak da ne bana ne size yakışıyor.
eşit davranın canımı yiyin.
ya ikisine de kilit ya da ikisine de müsama.

O muhabbet patinin içinde olmuş olan bir muhabbetti ( topic açılmıştı ) ve hemen hemen world of warcraft bölümüyle ilgilenen herkes o geyigin farkındaydı.
3 tane cins gelmiş buraya ééé mééé gerizekalı gerizekalı muhabbetler..kimsenin haberi yok ne olup ne olmadıgından.
Burdan gelmiş bana ahkam kesmeye çalışan adını bile ilk defa gördügüm çoluk çocuklar.
Ne kadar gerizekalı varsa tek tek geliyor.
Burası bir komunite arkadaşım bunun sende farkındasın bunu anlatmama gerek yok.
Bu komuniteye tabiki yeni insanlarda dahil olacak ama bunu güzel bir şekile kaliteli bir şekilde yapacaklar.
Her boka bir cevap vermeyi marifet bilen ne kadar cins varsa geliyor arkadaşım.
Bide go2hell gibi ota boka demogoji yaparak "kurallarla yaşarız biz" mantelitesinde tipler vardır.
Herşeyin kuralını yazalım o zaman buraya arkadaşım ?
Gerizekalı bir insanmısın tek tek kural istiyorsun.
görgü,ahlak,etik kurallar vardır bunları söylenmez,yazmazsın ama her insan tarafıdan kabul edilir,binilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
3 tane cins gelmiş buraya ééé mééé gerizekalı gerizekalı muhabbetler..kimsenin haberi yok ne olup ne olmadıgından.
Burdan gelmiş bana ahkam kesmeye çalışan adını bile ilk defa gördügüm çoluk çocuklar.

Öncelikle yetkili arkadastan yukaridaki uslup icin uyarı ve ceza istiyorum burda kimse kimsenin sahsina hakaret edicek pozisyonda KRAL degil. Buranin ne oldugunun farkindayiz.

Ayrica;
Progress Update topiginin icinde gecen Gulucuk anlamina gelen ufacik bir görüntüyü ééé yi ele alip neden insanlarin üzerine bir saldiri yapiyorsunuz onu cözümleyemedim Forum Alan yetkilisi ééé nin anlamini sordu dikkatini cekmis sanırım cunku hic bir konuda yada konusmada kimseye rahatsizlik vericek bir ifade oldugunu dusunmuyorum oyle olsaydi bu zaten yazilmazdi.

Fakat yukarida gordugum alan yetkilisi arkadasin sizi burdan gonderelim komple lafini merak etmekteyim burda biz normal bir konusma icerisindeyken yukarıda görüldügü gibi insanlarin sahsina hakaret eden bir kullaniciya neden bir uyarı yada yaptırım uygulanmazken normal kurallarina uygun forum kullanan bir toplulugu hata olmadıgı halde guc gösterisinde bulunuldu ?

Hakaret eden arkadasin hemen bir özrünü veya cezasini forum yetkilisinden talep ediyorum.

Tesekkurler Rahatsizlik verdiysek affola

Djevel Lechium Guild Master.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Djevel Lechium Guild Master,

Mesajınızı okudum.
Öncelikle Paticik.com'a gelerek bu konuya müdahele ettiğiniz için çok teşekkür ederim.
Sizin gibi bilinçli Türk Guildmasterlar olduğu için çok mutluyuz.

Özür mu talep edersiniz ? yoksa ceza mı.. ?

Cevabınızı en kısa sürede bekliyorum.

Saygılarımla..

Lord British
Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah bu tepki enerjisi nereden çıktı ?

Hanı bir sürü başlıkta bu tip şekilde takılıyor insanlar birbirine,friend-ship portalı olalı çok oldu, şimdi gelen bu tepki biraz fazla olmuş.

neyse başlığın temizlenmesi daha iyi olur boş yere kırmayın birbirinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
Her boka bir cevap vermeyi marifet bilen ne kadar cins varsa geliyor arkadaşım.
Bide go2hell gibi ota boka demogoji yaparak "kurallarla yaşarız biz" mantelitesinde tipler vardır.
Gerizekalı bir insanmısın tek tek kural istiyorsun.
görgü,ahlak,etik kurallar vardır bunları söylenmez,yazmazsın ama her insan tarafıdan kabul edilir,binilir.

Ahahah etik kurallardan bahsedene bak sen. :) Ana avrat gitmediği kalmış bir. Bir de "komuniteyiz biz" diye şekilcilik falan. Böyleyse komuniteniz, nasıl düşmüşüm ben bu seviyesiz yere hiç farketmedim. :)

Moderatör bir zahmet, gereksiz mesajları temizler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Okkalı birşeyler yazacaktım ama, bir an moderatör olduğum geldi aklıma.

Tekrar söylüyorum: Buraya gelip "GuildMaster" taginizi kullanarak birşey yazmanız hiç bir anlam ifade etmez. Eğer cidden bu tagi kullanıyorsanız, ilk başta böyle bir ortamda üyelerinize nasıl davranması gerektiğini anlatın.

Burası sizin guildchatiniz değil, başarılarınız ile elde ettiğiniz referansınızı birkaç üyenizin yaptığı yersiz ve gereksiz muhabbetler ile zedelemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim sole bisi var tag in hic bir önemi yok senin tagin haric burda hata yapan bir arkadas varsa uyarirsin yada cezasini veririsin kim olursa olsun benim bahsettigim sey sahsa edilen hakaretlere neden engel olmuyor yaptırımda bulunmuyorsun onu cozemiyorum yukarıdaki mesajlari okursan sevinirim burda insanlar paylasim icin kullaniyor bu forumlari hangi arkadasimiz birine laf solemis rencide etmis ? kurallara uymamis onu anlamadim ama ole birsey varsa yaptırımını uygula ama herkeze karsi su yukaridaki hakaretleri silerek baslayabilirsin okkali bisiler demisin kime okkali o kismida anlamadim yönetici olarak progressle alakasiz mesajlarin hepsini silermisin rica etsem sonra su hakaret eden arkadasin mesajlarini silip uyarırsan tesekkur ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

anlayamiyorum orda yazdigim yazi neden bu kadar rahatsiz etti insanlari onu cozemiyorum ?? tepki gelebilir rahatsiz oluyoruz gibisinden ben hakaretten bassediyorum sen bana olayi sen baslattin diyorsun cok ilginc

ANLATAMIYORMUYUM ADAM HAKARET EDIYOR YUKARIDA DIYORUM TEPKI DEGİL HAKARET !!!

burda 15 yasında cocuk yok bu yasta bu tarz hakaret yicek adamda yok yetkili sensin sanırım sana soluyorum arkadasin yazdigi mesajlara cevap vermiyorum zaten ama sende yapicilik yerine laf sokma yarısına girmisinsanirin ?

Silmeni istememdeki amac forumun konu ile hic bir alaksi kalmamistir insanlar mutlu anlarinda farkli yorumlarda bulunabilirler orda yazan éééééé nin anlami Gülücük ifadesidir.... bi dahakine Aciklamali Dip notlu yazarim
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Okkalı birşeyler yazacaktım ama, bir an moderatör olduğum geldi aklıma.

Hayret, ortalıkta hakaretler uçuşurken gelmiyor moderatör olduğun aklına nedense? Azıcık eşit olun eşit. Boş muhalefet bunlar sadece.

Gangren said:
Tekrar söylüyorum: Buraya gelip "GuildMaster" taginizi kullanarak birşey yazmanız hiç bir anlam ifade etmez. Eğer cidden bu tagi kullanıyorsanız, ilk başta böyle bir ortamda üyelerinize nasıl davranması gerektiğini anlatın.

Bende söylüyorum: Buraya gelip "Moderatör" tagınızı kullanarak eşit olmayan davranışlarda bulunmanız da bizim için birşey ifade etmiyor. Eğer cidden bu tagı kullanıyorsanız, yerinde ve eşit bir şekilde yapın "dayılık taslayan" uyarılarınızı. Kimin üyesine ne yapacağını da bırakın biz halledelim. Orada da moderatör değilsiniz.

Gangren said:
Burası sizin guildchatiniz değil, başarılarınız ile elde ettiğiniz referansınızı birkaç üyenizin yaptığı yersiz ve gereksiz muhabbetler ile zedelemeyin.

Bildiğim kadarıyla burası da sizin at koşturduğunuz bir yer değil. İstediğinize uyarı ve kilit, istemediğinize destek. Ha eğer böyleyse bir zahmet belirtin, bırakalım forumunuzu size. İstediğiniz yerde guildchat konuşmasını siz yapın ( ki yapıyorsunuz zaten, yok şunu aldım gg yok bunu kestim gg, kanka naber, olm şunu duydunmu vs. işinize gelince komuniti işine gelmeyince guild chatiniz.)

Ha şimdi isteyen alsın eline popcornunu izlesin, isteyen atsın forumlardan çokta ééééé...
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamıyorsun evet.

Sizin başlattığınız bir olay, senin başlattığın bir olay.

İnsanlar soruyor "Nedir bu?" diye, hiçbir açıklama yok, yerine lakayıt lakayıt cevaplar.

Tekrar soruyorlar, "Nedir bu?" diye, halen abuk subuk cevaplar. Bir kişi kalkıp "Gülücük o" demiyor, onun yerine Eternal'a göre "Gerizekalıca" bana göre "lakayıt, abuk subuk" cevaplar veriyor.

En son bölüm moderatörü geliyor, tekrar soruyor "Nedir bu?" diye, gelen cevap, "Kural koyun, kullanmayalım". Tamamiyle gereksiz bir cevap.

En son insanlar artık tepkisini dile getiriyor, ancak o zaman cevap veriyorsunuz, sonra da tepkiler büyüyünce "Silin yazılanları"

Ya beyler, başlık sizin, içinde yer alanlar sizin, abuk subuk mesajlar da sizin, gelecek tepkiyi bu forumu sık kullananlar eminim ki biliyor. Silineceğini bildiğiniz şeyleri niye yazarsınız? Sonrasında niye silin dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
yani biriniz tutup "bl de aramizda gulme efekti oluyo ya" dese (ki normalde patide boyle olur bknz diger tum bolumler) tutup inadina laf dalasi yapiyorsunuz.

iide konu bu degil ki ben konuyu gormedim biri sordugunda zaten hos sohbet diye lafi cikaran aciklasin dedim maksat burda muhabbet ediyoruz ya ne var yani bunu yazmakta aramizda gülme simgesi diye sorun burda degil sorun yukarida bir kendi yari capinda kral olan arkadas dumduz gitmis gerizekali vs vs gibisinden ben bunun icin burda ugras veriyorum ve halen o arkadasin mesajlarina bir yaptirim uygulanmadi.

ayrica burasi Progress topigi maksadinda acildi acilis tarihi baya eski o yuzden konunun burda devam etmemesi icin mesajlarin silinmesi icin bir ricada bulundum yetkili arkadastan ama laf sokucaz ya hani amac o sözlerimle ezerim mantigi yetkili arkadas hatalari duzeltmek yerine mesajlarla devam ettiriyor.

biraz ayip oluyor farkindamidir bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal gibi gelir geçer görgü kurallarından mahrum ve benim arkadaslarıma edepli olmayı ogreten arkadaslarımız ve Gangren gibi godmode moderator ler oldukça bu muhabbetın kapanması zor.

ééé sizce ne olabilir? Biz progress yaptık alayınızı ezdik topunuzun ... felanmı sanıyosunuz?? Gangren sormuş; ééé nedir ve Djevel de demişki nanaja bak ééé yi soruolar senın cvp vermen uygun düşer. Nanaja cvp vermişmi? hayır! demekki daha foruma bakmadı. Bakınca cvp ını yazar demi. Ortalığı karıştırıp ééé yi kullananlara gerizekalı diyip onları bi sanal ortamdan atmak la tehdit etmenin ne gibi bi çözüm sağlıyacağını sanıyosunuz? Çok merak ediosunuz ben cvp layım. é msn de ( ^^ ) smile ına bind ladığımız tuştu. daha sonra reflex olarak oyunda da ( ^^ ) yerine é yazmaya başladık. é yada ééé yada éééééééé hiç bi farkı yok. Burda sizinle guild progress imizi paylaşıyoruz. Gece ne yedimizi yada birbirimize nası hitab ettiğimizi kimseye açıklamak zorunda değiliz. Bi de su biz bu forumun eskisiyiz mod uyuz, god ıyız tribinden cıkın bizahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...