Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish realm!

levko

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:
aynen oyundaki her tanıştığım yunanlıyla çok iyi anlaştım. gereksiz adam olarak bir sürü türk gösterebilirim ama oyunda tanıdığım malesef.

Nereden oynuyorsun sorusuna istanbul yanıtını verdikten sonra. Istanbul ? ah oke .. u mean constantinople yanıtını alıp since 1453 ayarı verince onlarında bizimkilerden pek farkı kalmıyor pek bi sevimsizleşiyorlar bu yüzden çok sahiplenme derim ben :) En azından şuana kadar 20 tane yunanlıyla karşılaştıysam 5-6 tanesi bu kafadaydı, seni bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:
Aluriel said:
aynen oyundaki her tanıştığım yunanlıyla çok iyi anlaştım. gereksiz adam olarak bir sürü türk gösterebilirim ama oyunda tanıdığım malesef.

Nereden oynuyorsun sorusuna istanbul yanıtını verdikten sonra. Istanbul ? ah oke .. u mean constantinople yanıtını alıp since 1453 ayarı verince onlarında bizimkilerden pek farkı kalmıyor pek bi sevimsizleşiyorlar bu yüzden çok sahiplenme derim ben :) En azından şuana kadar 20 tane yunanlıyla karşılaştıysam 5-6 tanesi bu kafadaydı, seni bilemiyorum.

abi genelleme yapmayın yaw yazık edersiniz kendinize. benim karşıma mal milliyetçi yunanlarda çıktı çok kafa elemanlarda çıktı. insan işte hepsi bi çeşit
Sosyal ağlarda paylaş

katılıyorum hatta en çok muhabbet ettiğim yabancılar grubunun başında da yunan taifesi gelir. Ortak özellikler çok ne de olsa. Ama şu lanet pkk destekçisi tipler çıkıyo arada, hatta biz sınırötesi operasyonlar girişince guildchatte bi baktım bizim türklerden bir adam atıp tutuyor, o zaman anladım hemen gm report guildden attık, bir süre sonra gene gördüm bunu bir guilde girmiş hemen oraya da bir mesaj oradan da anında şutladılar. sonra da bir daha görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Valla serhat Yunanına karsı ayrı konusan, Turkune karsı ayrı konusan insanlarda biliyorum ben. Tabi alınan alınır mı bilmem. Yunanlıların iyisi de var kotusu de ama Turklerin cogu gereksiz adamlar, yaramaz vesselam.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık bir yıldır WoW oynamıyorum. Ama ana dili resmi olarak Türkçe olan bir sunucu bence mükemmel olurdu.

Bunu yapacaklarına imkan vermiyorum o ayrı. Maddi olarak pek bir kazançları olmaz çünkü. Nasıl olsa oynayacak olan Türkler gidip İngilizce konuşulan sunucularda oynuyor. Türkçe konuşulan sunucu açıldı diye WoW'a yeni başlayacak kişi sayısı tatmin etmez onları. Fransızca ve İspanyolca konuşulan sunucular için durum çok farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes de sorun vardır bunu böyle milletlere ayırmak ne kadar b.ktan bir durumdur. Hatta kendi milletini aşşalamak, hor görmek, küçümsemek nedir? Ben 3 yıldır wow oynuyorum. Yabancı guildlerim de oldu hepsi Türk olan guildim de vardı. Benim oynadığım yabancıların arasında gerizekalılar da vardı akıllılar da aynı Türklerin arasında da olduğu gibi. Böyle sizin gibi Türk takıntım olmadı.

Biraz kendinizi aşşalamayın, millet dışardan baktığında kendinizi ne kadar aşşalık pozisyonuna soktuğunuzu görmüyor musunuz?

Ben açıkcası Alman'da olsam İspanyol'da olsam sadece kendi milletimin yer aldığı bir serverda oynamazdım. Türk serverlarında da oynamam. Türk server açmayın diye bağıracağınıza, oynanması için KESİNLİKLE ORJİNAL olması gereken bir oyun için aylık ücret ödeyen binlerce TÜRKLER İÇİN ÖNCELİKLE OYUNU TÜRKÇELEŞTİRSİNLER.

Nüfusu 80 milyon olan ve neredeyse yüzde 70'i genç olan bir ülkede böyle bir oyunun Türkçeleştirilmeden satılması DANGÖZLÜKTÜR! Yok siz hala birbirinizi aşşalayın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...