Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fon muzigi calmasi istenen anlar

MarcOConner

Öne çıkan mesajlar

ben duserken calsın istiorm ben hep.gerci arada denk gelior bikeresinde 18 and lifela otobuste surunmuslugum var.son bombam gecen hafta evde let it roll baby roll die gezerken kabloya takılıp koridordan mutfaga transit geçişimdir.ki hala bacakta morluklar mevcut hakkaden kendimi sarkıya adapte edip ''roll'' olayını gercekleştirdim cunku
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda hep önemli anlarda fon müziği çalsın istemişimdir. fakat artık müzik dahi istemiyorum 180km hızla kamyona çarparken arkadan iki tane 2k watt lık subwooferın bassları ile inleyen tokyo drift müziğinden sonra töbe olsun istemiyorum artık hala o müziği dinledikce aklıma geliyor :D ama gülüyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Lisedeyken sınıfta bir öğrenci ile öğretmen arasında tartışma olmuştu, sınıfta sessizlik iki tarafta sinirli gözlerle ayakta birbirine bakıyordu. Bende dayanamadım yükses sesle Terminatör theme müziğini "dı dın dın dı dın" diye söyledim.

Güzel arkaplan müziği oldu netekim lise memesi olarak kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir an yaşamıştım

moralim çok bozuktu hiç arkadaşım yoktu sevgilimden ayrılmıştım vsvs..
bankta otururken ve aynıanda 3-5 şeyi düşünürken kulağımdaki mp3 oynatıcıdan paatos-gasoline dinliyordum
tam şarkının 'çoştuğu' anda arkamdan rüzgar esmeye başladı ve yapraklar uçuştu.Yapraklar etrafımda dönmeye başladı ve şarkıda sessizlik oluduğu anda hepsi rüzgarın bitmesiyle yere düştü.Etkileyici bir andı hala etkileniyorum hatta.

ama kavga ederken manovara hayır demem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...