Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enter Sandman

Tremour77

Öne çıkan mesajlar

kimse anasının karnından virtüöz çıkmadı okul çıkışı gitmişler belli kafalarına göre bir şeyler yapıyorlar önce düşündüm eğlence kısmında bu başlık yerinde olmuş mu diye sonra baktım eğlenilebilir aslında senin bunla eğleniyor olmanla ama tenezzül etmedim bunla eğlenmeye velhasıl ben bu topiği neresinden tutsam da eğlenemedim

edit : tuttuysam da tutarsam tutayım tuttuysam tut ayşe tut derken düzgün cümle kuramadım kurabilen düzeltsin
Sosyal ağlarda paylaş

varsınolsun said:
kimse anasının karnından virtüöz çıkmadı okul çıkışı gitmişler belli kafalarına göre bir şeyler yapıyorlar önce düşündüm eğlence kısmında bu başlık yerinde olmuş mu diye sonra baktım eğlenilebilir aslında senin bunla eğleniyor olmanla ama tenezzül etmedim bunla eğlenmeye velhasıl ben bu topiği neresinden tutsam da eğlenemedim

edit : tuttuysam da tutarsam tutayım tuttuysam tut ayşe tut derken düzgün cümle kuramadım kurabilen düzeltsin

Seni eğlendiricez diye açmadık zaten.Eğlenmediysen başka topiğe bak niye 2 saat kıllık çıkartıcam diye uğraştın da mesaj yazdın.
Git başka topiğe kardeşim niye ortamı geriyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bir an korktum "yoksa benim kardeşimin metallica denemelerinden mi bu, aman tanrım" diyerek. öyle olmadığına nasıl sevindim anlatamam.

edit: ama evet bence de alay etmemek lazım. eğlenceli değil, en azından alenen alay edilince değil. birebirken güzel olabilir. bu çocuklar böyle eğlenmek için değil de tam, yani böyle çok gönül vererek yapıyorlar bu grup işini. ha ben izlemiyorum kardeşimin videolarını, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz şeylere tek gülen milletlerden biriyizdir abi.onla bir sorunum yok da hani komik bir şey belki ok , ama alay edilecek bir şey ı ıh .

dil konuşmaları için de öyle , adam dil konuşur saçmalar
ingilizcesi kötüdür falan .

"hahah adama bak maaal" deriz kimse sallamazken.
aşırı saçma bence.insankar böyle böyle öğrenicek kafasını gözünü yararak, hata yaparak .

keşke komikmiş ehe deyip geçip gitsek bu tavırlarla ilgili de ..

genel bir de konuştuğum şey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...