Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gold aldığınız yerler

Apache

Öne çıkan mesajlar

Vallahi 2hafta önce mygamesale'dan almıstım..Şimdi fiyatları 3katına falan fırlatmışlar anlamadım..
Önceden itemgarden.com felaket geçirirdi şimdi wowmine,mygamesale falan saçma sapan fiyatlara çıkarmışlar..
Evet şuan için en iyi yer itemgarden.com olarak duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

TBC öncesi itemgardenda nerdeyse abartmayım 4/3 hatta bazı serverlarda yarı yarıya ucuzdu ama TBC sonrası abarttılar
hatta dikkat ediodm ulan gold kasmak kolaylaştı tbc de niye fiyatlar boyle ama adamlar kılını kıpırdatmadı valla :P

gold piyasasını yöneten biri yada bi kurummu var nedir lol

bu arada haber çıkmıştı a'lar ın mountu 150.000 goldamı ne satılmıştı falan sora okumuştum çinde 150.000 gold yaklaşık 400 dolarmıydı 500 muydu oyle biseydi lol adamlar nasıl gold kasıolarsa artık arz çok olunca fiyatlar baya dusmus :P
Sosyal ağlarda paylaş

thsale.com a yaptırtmıştım bi ara ben guzel 10 gün icinde vermislerdi

ama bi arkadaşa honor kasarken bot kullanmışlar ve acc si banlandı 3 saatligine.
yani bot kullanıolar o yuzden honor level riskli
ama level kastircaksaniz normal bise olcagini sanmiorm

ama zaten butun siteler bot vs kullanio o yuzden tercih edilebilir ama honor a aman diyim :)

eger guvenli bi site falan bilen varsa bende bi undead rogue acaym diorm wow dan sikildm zaten bide yeni char kasamam ama kasarlarsada oynarm lol
Sosyal ağlarda paylaş

hmm adresi verebilirmisin?
pek pahalı diil ama elimde kaldı bu gold ve horde char icinde para lazım takas ederim valla

itemgarden en ucuz gold alınan yer die dusunursek suanda
ordan 3 gold satıp itemgardendan 2 gold alabiliriz o zaman
130 dolar 6000 gold flan die dusunursek

% 30 zarar ama napalm :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...