Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güzel Senaryolu Oyunlar

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

kingpin said:
Slat said:
Utanın lan biriniz Dark Earth yazmamışsınız.. Omikron: Nomad Soul'da baya sürükleyici bir oyundur..

bu oyunu çok küçükken oynamıştım da hep başlarında takılıyordum aklıma getirdiğin iyi oldu dl edeyim bari :P

Ya bu oyun şeymi, save almak için belli yerlerdeki gizli tablolarımı ne bulmamız gerekiyodu? Karakterimiz yavaş yavaş beaste dönüşüyodu falan buna benzer bişeydi bu o mu? Yıllar önce böle bi oyun oynamıştım onu aranıp dururum aklıma geldikçe bumuydu acaba ya.
Sosyal ağlarda paylaş

serious sam!

ahah şaka şaka, benim de senaryosuna bayıldığım oyunların hepsi yazılmış zaten neredeyse. EagleEye tablo olayını hatırlamıyorum çok oldu oynayalı ama evet yavaş yavaş dönüşüm geçirme vardı oyunda. galba syndicate bitirdikten sonra dark earth e başlicam. ne varsa eskide var arkadaş :p
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
kingpin said:
Slat said:
Utanın lan biriniz Dark Earth yazmamışsınız.. Omikron: Nomad Soul'da baya sürükleyici bir oyundur..

bu oyunu çok küçükken oynamıştım da hep başlarında takılıyordum aklıma getirdiğin iyi oldu dl edeyim bari :P

Ya bu oyun şeymi, save almak için belli yerlerdeki gizli tablolarımı ne bulmamız gerekiyodu? Karakterimiz yavaş yavaş beaste dönüşüyodu falan buna benzer bişeydi bu o mu? Yıllar önce böle bi oyun oynamıştım onu aranıp dururum aklıma geldikçe bumuydu acaba ya.

Evet o oyun ama malesef XP'de çalışmıyor veya ben çalışan versiyonunu bulamadım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Demin vampire the masquerade: bloodlines oynadım, çok fena oyun. gerçi bi problem var klavyeyle giderkene yön tuşu basılı kalıyor yada oyunla ilgili bişi. normalde asdw tuşları basılı falan kalmıyor çünkü. o diilde bi otel bölümü koymuşlar, otelde hayaleti arıyosun. ben bayadır böyle gerildiğimi hatırlamıyorum hala tüylerim diken diken. sonunda zaten üzerime asansör düştü galiba öldüm hayaleti bulamadan direk kapattım oyunu. gerilimi kaldıramayanlar otel görevini yapmasın diye uyarayım burdan :P
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
Demin vampire the masquerade: bloodlines oynadım, çok fena oyun. gerçi bi problem var klavyeyle giderkene yön tuşu basılı kalıyor yada oyunla ilgili bişi. normalde asdw tuşları basılı falan kalmıyor çünkü. o diilde bi otel bölümü koymuşlar, otelde hayaleti arıyosun. ben bayadır böyle gerildiğimi hatırlamıyorum hala tüylerim diken diken. sonunda zaten üzerime asansör düştü galiba öldüm hayaleti bulamadan direk kapattım oyunu. gerilimi kaldıramayanlar otel görevini yapmasın diye uyarayım burdan :P

eger o görevde geriliyorsan thief 3 oyna...

Shalebridge Cradle da altına sıçıcaksın (tam anlamıyla)
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
kingpin said:
Slat said:

evet o oyun hatta baş karakterin suratına kezzap gibi bişey geliyordu sonra ucubeye dönüyordu. bi de kükreyince adamla rage bar gibi bişey vardı o doluyordu sapıtıyordu. hatırladıklarım bunlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

vampire the masquarede: bloodlines güzeldir. online ı çıksın diye zırladığım oyunlardandır.

oddworld: abe's exoddus çok güzel oyundur, senaryo değil de atmosferi çok iyidir, tek solukda biter, gülmekden de yerlere yatarsın.

prince of persia sands of time, ardından da warrior within çok iyidir, two thrones de hatrına oynanır (sonraki çıkarılacak oyun geldi aklıma, allah belanı versin ubisoft)

assassin's creed in senaryo iyidir, ama bi iki sene önce demişsin :D

kotor u şiddetle tavsiye ederim, 2.sini hatırlayamıyorum.

aklıma bu kadar geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Vampire: The Masquerade - Bloodlines için çocuumu keser, ruhumu satarım. Lisedeyken farkında olmadan nosferatu seçip "lan bu ne biçim oyun ya herkes dalıyo vampirim diye" diyerek pislediim, geçtiğimiz yılbaşına bikaç hafta kala tekrar keşfettiim (Steam'in indirimi saolsun) enfes bi oyundur kendisi. Bu kısacık sürede kendine gönlümde öyle bi taht kurdu ki, HoMaM 3'ü, Starcraft'ı, Legacy of Kain serisini, hatta Silver'ı bile kenara itip "en sevdiim oyun" kategorisine girdi 1. sırada.
Yanlış anlamadıysam da biraz underrated kendisi. Ayrıca oyunda multiplayer olması düşünülmüş ama aceleye getirilmiş ve erken sürülmüş piyasaya. O yüzden baya bug var oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...