Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Yok, Rogue Druid iyi setup. Warrior Druid'e karsi da o kadar zayif degil gercekten. Hatta esit sans. Zaten sacma sapan setuplar bunlar. Oyun sonsuza uzarken bir seyler oluyor bitiyor oyun.
Uzun oyunlar acikcasi ilk basta `vay be` tepkisi verdirtirken bir yerden sonra `eytere be` tepkisi verdirtiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi canım. Bıraktığım anda her ürlü zayıflıklarına karşı birşey geldi zaten. Adamlar artık pve gearıyla giriyor, böyle bir cesaret aldılar cheat death'ten. "Na nana nana naaa, yooouuu caaan't nuke meeee, nana nana naaaa" modunda.

Olsun, lvl 57 kastım yeni bir tane, çıkayım outlands'e hesabı açtırıp, yargılarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya druid rogue u eziyoruz gear farkıyla
druid hunter da laylaylom, peti kes sonra hunter a yapış ooooh.

Ama gel gör ki warrior druid gelince kan kusturuyor, 4/5 vile poison var şu ana kadar warriorın üzerinde 3 stackden çok wound poison görmedim, druid kaçıyor, ben hamstringli.

YETEEEEEER
Sosyal ağlarda paylaş

pvp=player versus pillar diye yazmış offical forumda bir eleman.Ne güzelde söylemiş :)

Ogrimar önünde millete duel atıp ogrimar çıkışta hemen soldaki pillarlara koşan healerlara ayrı bir hayranlık duyuyorum :) Arenadaki pillarlara okadar alıştı ki insanlar yakında bglerde falanda pillar isteyecekler diye korkuyorum lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...