Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başbakanımı Seviyorum

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

mrblar ben bir türk cocugu olarak ben bir akpartili birisi olarak gercekten yani gercekten cok kınıyorum size diyceklerim sizin oylarınızı calıyorlar parseller bagcılar yenimahhalle tarafınnda ve daha bir cok yerde oylarını yeniliyor oy kagıtları muhtarlıktan göndermiyorlar ve muhtarlıga gittigimizde de kaydınız bulunmuyor yapacak birseyimiz yok diyorlar ve bu sizin oy kaybına ve emeklerinizin bosuna gittigini gösteriyor onun için sizeden istegim lütfen hemen ve acil el atmanızı istiyorum cünkü en iyi iktidar biziz yani akparti yani türk milletidir her zamn her yerde ak parti umarım bir an önce önlem alırsınız
emin karakus - istanbul/bakırköy - 20.07.2007 01:56:15

Rohahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BaşbakanıNız bir tanedir. O, oyunu halka dağıttığı kömür ve gıda yardımlarıyla kazanan yüce bir insandır. O, peşine %47lik bir koyun kitlesini takıp iktidara gelendir. O, işine geldiğinde demokrasi kelebeği, gelmediğinde hükümdar misali kabuk değiştirendir. O, ya laikdir; ya müslümandır. O, bu iki kavram arasındaki farkı göremeyen müşriğin önde gidenidir. O, genci yaşlısı demeden binlerce insanımızın hayatına kast eden bölücü terör örgütünün liderine ''Sayın'', Allah katında vatanı için canını veren ve büyük bir mertebeye sahip şehitlerimize ''Kelle'' diye hitap edendir. O, yakın tarihimizdeki sağ-sol kavgalarını laiklik tabanlı çatışma ve kutuplaşmalarla 2000li yıllara taşıma gayretinde olandır. O, ülkesini dış basın önünde elinden şekeri alınmış bir kız çocuğu misali şikayet edendir. O, cihan imparatorluğunu yerle bir eden gericilik hareketinin günümüz temsilcisidir. O, sözde laik olduğu gibi sözde müslümanın da önde gidenidir. Emin olduğum birşey varsa tüm bu hatalarının bedelini yakın gelecekte ödeyecek kişidir, lakin bu ülkeye ödeteceği bedel bu gidişat dahilinde daha ağır olacaktır. Şimdi başbakanıNızı sevmeye devam edin.

Bakalım ne kadar demokratlar ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...