Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hocalara küfür topiki!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

valla bizim bir öğretmenimiz var hasan heperkan diye kendisi hakkında konusmaya başlarsam değil benim ban yemem paticik rtük tarafından kapatılma tehlikesi içine girer yaşça küçük çocuklar ne okuduklarını anlamaya çalışırken sizler hayal gücüme hayran kalırsınız o yüzden küfür etmiyorum o kendini biliyor zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk okul hocam beni stres topu olarak kullandii icin onun bildigi butun kufurleri ona gonderiom... bilmiosa gelsin ben ona ogretirim... saolsun ilk okuldan sonra butun hocalardan nefret ettim biri haric... orta okul matematik hocam (ki ben matematikten nefret eden biriyim)... ama oda sene sonunda tren kazasinda oldu... lise 2 ye kadar her hocadan nefret etmeye devam ettim ama lise 2 de ogrencilere gercekten deger veren ogretmenler gordum (sozel bolumu cok guzel yaw)... universite hocalarima daha bakamadim ama onlari sevcekmiyim bilmiom... ilk okul hocama tekrar kucak dolusu kufurler... metematik ogretmenim icinse nur icinde yatsin diorum... lisede felsefe grubu hocama tarih hocama cografya hocama turkce ve edebiyat hocama matematik hocama tesekkur ediorum... hazirlik bitsin uni hocalarina da bisi dicem...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi efendim bi kimyacımız var yok yok sövmicem ama siz sövün lütfen adam kafasına göre B yi C yi falan F yapıyor ve sevindiğinle kalıyorsun ki yarın finalim var vize ortalamalarım vs vs c+ gibisinden bişey yarın da öyle bişiler alırım diye düşünüyorum ama, f gelirse bi anda o zaman bu posta bakıp sövücem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...