Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dovus baslasin JBF

matama

Öne çıkan mesajlar

PEygamber devesi çok ezik kaldı. Ama onun olayı meydan savaşı değil kamuflaj yapıp bi anda saldırmak yani o minnacık alanda hayvan ne yapsın. Hepsi içinde en iğrençleri bence arılar ya acaip yüzsüzler direk kafadan harraslıyorlar rakibi. Akrep vs o siyah böcekler ilginç bi karşılaşma olur herhalde yani bi taraf ağır zırhlı ve akrebin tek sokabileceği yer diğer böceğin karnı ki o serefsizde yere sağlam basıyor :)
Ayrıca istakozlar çok saçma olmuş yani koy hayvanları suya görelim hangisi kazanıyor. Vücüt yapısı suya göre olan bir hayvanı gidipte kara hayvanı ile çarpıştırmak salakça.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bazı boceklerin diğerlerine karsı yapıcağı hiç bişi olmuyo böle yazık oluyo onlarda, en azından sumo modunda bi combat yapsalarmış onlarda,

bide birince siyah tek boynuzlu böceği tarantula alttan kapıp dleiyo ama böle 1 cm dişleri var tarantulanın zaten parcalıyo resmen zırhını
Sosyal ağlarda paylaş

olm acıktım, yemek hazırlamak zor geldi ben de miğdem bulansın die açtım izledim. miğdem az çok bulandı ama gene açım üstüne de kaşıntı başladı. odadaki her karaltıya yerimden zıplıyorum. zaten arı + örümcek + çıyan fobim var. gördümmü makineli tüfekle falan tararım yani.. of feci oldum.

ama çok güzel dövüşüo şerefsizler :D

edik: abi 4. bölümde arı o çıyanın başı neresi kıçı neresi anlayamadı ondan dövemedi :S

çıyan da sonlara doğru arının zayıf yerini direk keşfetti indirdi valla hiç acımadı..

çıyanı alttan bi yakalasalar gömerler de, alet hiç ters dönmüyoki. üstü de zırh kaplama gibi anasını satim.

ay iğrenç allah belanızı versin capon gibi öeğ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...