Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RapidReactor closed !

Mach

Öne çıkan mesajlar

Torrent ile Rapidi karsilastirmak olmamis,

Rapid'in kesinlikle artilari daha fazla.
- Bazen torrentte olusan bekleme olaylari hic yok.
- Herhangi upload derdin yok.
- Seed leech problemin yok, ben rapid ile her seferinde ortalama 1,1mb ile indiriyorum hicte degismiyor.
- Kaynak derdin hele hic yok, torrent kullanirken bir tracker'a bagli kalmak zorunda kaliyorsun yoksa 3 5 taneye yetismek gercekten zor oluyor.
- Kapanma derdi yok gibi :), torrent icin o kadar senelerini veriyorsun bir bakiyorsun, yok!

Tabi torrent su durumlar icin gecerli, 3 aylik 17€ para veremeyen bir kisim icin, bilek gücüyle dosya indirme fasilitesi olmus
Sosyal ağlarda paylaş

@Brigand
Valla hocam sen sanssizmissin yaklasik 10-11 aydir rapid premium kullaniyorum , bozuk part toplam 2-3 kere gelmistir , 200 -300 mb nin de hesabi olmaz re-download diyip sorunu da cozdum..Komple calismayan link ise NHL de rastladim gecenlerde 2 kere bosuna indirdim ona uzuldum bi tek , koskoca sene de olan aksilikler bu kadar yalniz :) Iyi sitelerden link takip edersen , buyuk ihtimal oralarin adminleri , kullanicilari premium user dir ve uploadlari silinmez.

Aylik 10 ytl verdikleri hizmet icin uygun bence ama TT ye 50 oraya 10 diye dusununce cok gelebiliyo bzn insana :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ufağından açıklama da koymuşlar.
RapidReactor closed !

Everyone asking WHY.

Because of some legal problems.

We won't open the site again.

But site is for sale. If we may find someone to sell the site, rr will be able to reopen.

So, please do not send unnecessary e-mails, if you don't want us to miss potential customer's e-mails ;)

GoliAth,

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...