Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Holic Online

Mina

Öne çıkan mesajlar

Holic Online

Daha dun open betaya basladi.Ragnarok online'nin 3d si diyebilirz oyuna.Cartoon modunda dunya ve karakterler.Ama farkli ve guzel yapan bir kac ozelligi var.Dual karakter kasabiliyorsun.Mesela Main karakter monk iken 2.bi class olarakta rogue veya mage gibi.Bunun disinda faction savaslari varmis okuduguma gore.
Bi bakin derim...
Sosyal ağlarda paylaş

User created Quest /user created Dungeon ?Bunlar bile tek başına büyük artı eğer doğruysa.
Screenshootlara baktım Grafik açısından Rose online geri gelmiş,yalnız butonlar Flyff.Artık bu arkadaşların aynı 3d motorunu alıp rose/Flyff/2moons-dekaron/holic/ relik ve bilimum diğer oyunlarda kullandığına inanmaya başlayacağım .

betayı bir indirip deneyeyim ,inşallah buda rose'un verdiği keyfi verir .

Edit:Adamlar ekran kartına göre clientmı koymuş download'a yoksa ekran kartı sürücülerini koyarken driver yerine game download mı yazmış kafam karıştı:S .
Sosyal ağlarda paylaş

ben aldığım acc ile login olamıyorum yanlış diyor uyuşmuyor diyor. 3 acc aldım üçüde aynı şey. bu verification kodu nereye yazıcam yardım lütfen çıldırcam :)

login olda yaz diyor ama log in olamıyorum ki acc alanlar nasıl aldı :D oyun nerdeyse indi %94 te
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:
Artık bu arkadaşların aynı 3d motorunu alıp rose/Flyff/2moons-dekaron/holic/ relik ve bilimum diğer oyunlarda kullandığına inanmaya başlayacağım .

Inan inan yeni nesil Japon oyun motoru bu artık. Eskiden LA2 den bir başladılar hepsinde aynı motor vardı ( silkroad vs vs. ) simdi bu tarza döndüler. Hepsinde bu motor var artık. :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende o sayfa açılmadı nedense ark yaptı :)

nick Bellow benim sever 4 teyim sanırım :D

edik : bu arada oyun baya hoşuma gitti. Silahlar deiştikçe vuruş animasyonları filan farklı oluyor, zıplama var :D skill comboları yapabiliyorsun güzel ilk izlenimlerim bunlar. Questlerde hoş .
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada lvl 10 da second class questi var onu kacirmayin.ve de lvl 20 de binek questi.peco peco FTW :P nickim Khane eger sorucak bir seyiniz olursa ..Ben baya begendim oyunu.En azindan war yada aoc artik hangisi cikarsa o zamaa kadar takilmyi dusunuyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya kusura bakyin oyuna girdim isim cikti acil kactim o yuden cevap veremedim :D

bu arada priest acayip geldi bana bilmiyorum, sanirim monk veya rogue oynayabilirim bende bakicam simdi..

Edit: surekli 4. kanaldayim rogue oynuyorum artik ismide Judas haberiniz olsun. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...