Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ney yav >.

Overseer

Öne çıkan mesajlar

herkes de viskici olmuş..
yok jb yok jack
chivas regal ile jim beam seviyorum ben.
hatta jack ve jb de içmem.
hah black label'in yeri farklı
blue denemek nasip olmadı

ama hani viski içecem dedğimde
25cl jim beam
toffife'm
cohiba'm

neden 25.
25ten fazlası iyi gelmio da ondan :()
Sosyal ağlarda paylaş

Overseer said:
şişenin yarısını bitirdim hehe =P. hayır tadı acı falan değil direk tiksinç. içiorum yinede neyse

Viski sarhoş olmak için içilmez, keyif içkisidir, 1 kadehi alırsın yarım saatte yavaş yavaş, tadını alarak içersin. Yarım şişe içmişsin, güzel bir olay değil o. Spoil etmek istemem ama yarın kalktığında hiç hoş hissetmeyeceksin, alev alev yanacaksın, suyu damardan almak isteyeceksin. O yüzden, viski keyif içkisidir, hatta en doktoru sabah kalkınca bir yudum, akşam yatmaya yakın bir kadehtir.
Sosyal ağlarda paylaş

kaan'ın dediği doğru.
uzun bi gün sonrası akşam eve gelir duşunu alırsın.bardağa 3-5 parça buz atıp üstüne koyarsın ayaklarını uzatır içersin bornozunla tv karşısında ahha.
kola genelde 2 veye 3 tane üstüste içeceksem koyuyorum, ilk bardağı her zaman sek içerim.
chivas ve jack seviyorum. gentleman jack de en sevdiğim. hava alanında 45 euro falandı sanırsam. migrosda 70 lik jack 85 ytl idi en son. yurtdışına giden gelen olmadıkça türkiyede viski falan içmek saçma, param olsada o %200 vergiyi veresim gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de viskiden kusmamak lazım, ben küçükken yemiştim o boku, çok tatsız ve sancılı bir deneyim. Kusmak istiyorsun, bütün benliğini böğürüyosun ama gelmiyor, yapışıyo mu ne midene, böyle çıkan da zift parçası gibi çıkıyor, hiç bir şekilde kusup rahatlayamıyorsun. Fena.
Sosyal ağlarda paylaş

En çok hararet yapıp susatan içkidir ayrıca viski.
Ben baya soğuk kanlı olduğum için iç gıdıklıyor biraz güzel oluyor. Yıllarca onlarca içki kokteyl vs. denedikten sonra şu an tek zevkle içtiğim likör diyebilirim (rakı sofrası harici). Vodka falan kafa olmak için içiyorum yoksa tadı tuzu yok hakiki rus, polonya vodkası olmadıktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Zheld said:
bir kadeh viskiyi kaloriferin falan üzerine koyup odanızı güzel kokularlada doldurabilirsiniz ama ceyar gibi olmak lazım adam her gelene kendine bi viski koy diyodu biz içmek için 1 şişe alıyoz anca herif galonlarca zula yapmış

kokusunu seviyorsan sana Hugo Boss Ambre öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi johnny walker güzel scotch viskidir. ona laf yok. j&b de güzeldir.

jack daniel's ile jim beam bourbon viskidir. diğerlerinden ayrılır.

chivas regal, JW Black, Ballanties Gold falan diğer hepsinden ayrılır. bunlar uzunca saklanır diğerlerinden.kraldır.

ille içecem diyorsan yanında kola çikolata falan kullanırsın.

adabı ise "tek buz 1/3 küçük yudumlar" dır.

/Fis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...