Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

casual olarak geri dönüş ile ilgili sorular

Fly

Öne çıkan mesajlar

dersleri aksatıyor diye bırakmıştım, geri döneceğim ama casual oynamak üzere. team fortress ile bu birlikte bulunsun, ne oynasam diye vakit öldürmeyeyim.

ama battleground olur, gezmek tozmak olur, level 70 olduktan sonra o tür aktivitelere katılmak istiyorum. günde 3-4 saat oynarım herhalde en fazla. kısacası biraz battlegroundlara girip vakit öldürmek için açıyorum bile denebilir.

sormak istediğim FARM FARM FARM diye abartmadan , sakince oynayabilir miyim artık gelen yeniliklerden sonra ? eskiden pek öyle değildi , habire bir şey "kasmak" zorunda gibiydim, o bakımdan.

level atlama hızı, keyfi, rahatlığı larak başka topiclerde de sormuştum sonuçta druid olarak oynuyordum, devam edeyim mi druid olarak ? hazırda warlock ve mage de var, yoksa onlardan mı devam etsem ?
Sosyal ağlarda paylaş

auchindoun'da vardı , baştan kasasım gelmedi pek :

4 tane 30-40 arası karakterim var, artık birini main olarak seçeceğim.

şaman ve druid arasında kaldım, şaman daha cazip gözüküyor ama emin olamıyorum.

artı/eksi olarak neler diyebilirsiniz ? (ikisinin de melee ve caster buildlerini göze alaraktan)

mage ve lock da var bu arada , bg ve düşük ihtimal 5v5 arena dışında hiçbir etkinlikte bulunmayacağımı da göze alırsak ne güzel gider ?
Sosyal ağlarda paylaş

hardcore değil de core olsun bari :P

druid istiyorum ama cloth giyenler hariç neredeyse tüm classlara bear form ağırlıklı saldırın vs diye taktikler var. hep moonfire hede hödö atın dalın bearforma heal vb.

tamam rogue değilim, armor lazım da böyle de dakikalarca sürmüyor mu savaşlar ? (resto druid değil feral olarak mesela)

ve bir de arenada "ilk hedef şaman oluyor" "ilk nuke dalgasıni hep onlar yiyor" lafları hatırlıyorum, ne derece doğru ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
elemental/resto düşünüyor olsam da forumlarda enchancementlar çok yakınıyor mesela.

arena bazında konuşuyorlar gerçi, orası ayrı da , beni düşündürmedi değil. mesela bir barkskin veya cc skilleri yok.

kardeş pve hedefliyorsan shamanların isteyip de giremediği guild yok gibi birşey. ha orda tutunmak sana kalmış tabi ama, shamanlar guildlerin en çok ihtiyaç duydugu class su anda. eger karakterine, ve klavyeye çok hakimsen arenada 1900leri zorlayabilirsin 5vs5 de. bir de bence en iyi heroic healerı shamanlar. özellikle heroic diye belirtiyorum. tank agro kacırsa bile 2-3 sn moba dayanabiliyor. ve bazı ninja pullarda chain heal çok çok büyük işler yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...