Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Micro-Fasizm is basinda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Step 1

Rewendor said:

Hatta daha güzeli mahalle ya da semtteki akp binasına gidip "bakın biz böyle bir apartmandayız, bu adamınız tüm apartmanı böyle rahatsız ediyor, hepimiz şikayetçiyiz kendisinden. sizin partinizi de küçük düşürüyor. E şimdi bir apartman dolusu seçmen tam seçim arifesi sırf bu adam yüzünden akp böylelerini kolluyor diyip de size karşı dönerse iyi bir şey mi? Sizi temsil ettiğini söylüyor parti üyesi ama tavırları bu yönde. Bir adam yüzünden apartmanı kaybedeceksiniz." dersen jet hızıyla adamın tepesine öyle bir binerler ki muma döner.

Step 2

Mahkeme

Final Step

ELBETTE DAYAK.

sizin o evden tasinmaniz lazim ama dayak icin. yoksa biz ne kadar dovsek de o adam gelip size saricak her defasinda.

Sosyal ağlarda paylaş

Bana biri gelip "sus lan ben ne dersem o olacak" diye dayılansa, hele bunu gidip anneme hakaret ederek falan yapsa, öyle polismiş şahitmiş kesinlikle sabır göstermeden ağzını yüzünü dikerim bir güzel. Sonra ilk saldıran olduğum için ve eleman torpilli olduğu için ekmeğine yağ sürmüş olurum muhtemelen, zararı bana olur.

Sabrınız ve haklı mücadeleniz için tüm apartmanı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay o zaten, adam sadece tek gordumu laf atiyor, 2 kisi filan varsa pis pis bakip basip gidiyor, ben varken birsey soylemiyro hic anneme

benim yanimda yiyosa solesin zaten, alir cevabini ama tek basina dul bir kadina laf soylemek kadar kolay olmadigindan yanasmaz zaten, dedigim gibi o sinirle this is sparta bile cekebilirim sicagi sicagina

basina verirsem surmekte olan davayi etkileme hede hodo olucak, bakalim hukuki surec sonuclansin eger haber yolladigi gibi %100 haksiz oldugu sahitimiz olan bu davayi hile hurda ile lehine cevirirse direk basina gidicem ve aynen burdakileri aktaricam

basta saga sola "oda bana kufur etti" diyormus annem icin ama zaten annemi kac senedir butun mahalle taniyor, kufur ve argoyu gectim sert soz soyliyecek, karsisindakini kiricak yapida bir insan degil hani

ifadesine ulastim bu arada dava dosyasindan, polise verdigi ifade aynen su

"xxxxx hanim benim komsumdur. bahsedilen olaylarin hicbiri olmamistir. kopegi istemiyorum ve karsiyim"

ama dedigim gibi is kopek meselesi degil, karsi dairesinde bizimkinden buyuk kopek kaldi 2 sene giki cikmadi, bizim kopege babamin vefatindan sonra 3 sene filan giki cikmadi, nedense birden bire sardi iste

apartmani tebrik etme, tahmini 20 senedir bu adam tarafindan eziliyorlar, sahit olmayi gectim "kopek bize zarari yok" dilekcesini bile cekinerek verdiler

apartman bu akdar omurgasiz olmasaydi, bu herifin her dedigini kabul etmeseydi boyle simarmiycakti bu, kafasina estigi gibi agac filan kesmicekti
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
mahkeme sonuclandi

2. durusmada hakim suclu buldu adami, kopekten degilde hakaret ve tehdit uzerinden acmistik, sahitimizde mevcuttu daha once yazdigim gibi

beyefendi zahmet edip ilk durusmaya bile gelmedi, ikinciye zorla getirdiler, 6 aymi ne hapis cezasi aldi, para cezasina cevirildi ve baska sucu olmadigi icin ertelendi ancak siciline islendi artik

adam baya korkmus cezayi yedikten sonra, "daha once basima boyle bisi gelmedi hakim hanim, ayda XXXX TL kazanci olan saygin birisiyim ben" gibi peynir kokan bir savunma yapmis, sonra sahit yalanci iftira attilar bana demis

sahitimizde sehir disindan geliyor bide, yalanci sahitlik suclamasi ile bir daha cagirdilar adami hani cidden hak veriyorsunuz "aman sahit yazarlar" geyigine, cocuk vicdani rahat etmedigi icin sahit oldu bastan duymadim diyip, simdi ise kirikkale-istanbul arasinda sirf bu is yuzunden git gel yapiyor

daha once problemi olan komsulardan biride mahkeme sonucunda cesaretlendi, bi sorun cikarsa yalanci sahit diye bende gider ifademi veririm filan dedi neyse

2000tl civari masraf yaptik mahkeme icin ama degdi sanirim, en azindan bu saatten sonra nasi olsa kimse ses cikarmiyor diye millete begendigi gibi satasamaz, sikayet ederim uzak dur diyince " #@@# GIT ISTEDIGIN YERE SIKAYET ET" filan diyemez, hic ummuyordu gercekten birinin oturup masraf yapip ugrasicagini
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abi tebrik ederim sabrına vesoğukkanlılığına. böyle din iman adına istediğini yapan, cukkacı şerefsizlerle pes etmeden mücadele etmen çok iyi

gerçekten PATİCİK DAYAK EKİBİ kuralım ve hiç bişey söylemeden 60 kişi adamı dövüp jipini söküp gidelim.

PATİCİK FAYT KLAB

EXPECTATION

REALITY

Sosyal ağlarda paylaş

Ya bak şimdi konuyu okuyunca aklıma geldi

bir kaç ay önce Nilüfer Turizm Bursa-İstanbul seferine bindim. Geçtim oturdum arka koltukta türbanlı bir kadın var (Bursalı değil merak etmeyin :D İzmirden binmiş) Ben yeni yeni yerleşiyorum başka bir kadın geldi, gelen kadıcağız da biraz daha yaşlı sessiz sakin bir hanım "Hanımefendi yine yerime oturmuşsunuz" dedi. Türbanlı olan "OF yine mi sen aaa bıktım senden ne biçim insanmışsın" diye bağırmaya başladı. Ben de diyorum içimden ulan noluyo dakika bir gol bir. Sonra muavin geldi Türbalıya "hadi teyzecim bak hanımefendinin yeri burası sen geç yerine" diyor. Türbanlı kalktı koridorsa "Ne biçim yer burası istediğim yere oturamayacak mıyım ben buraya oturucam o nereye oturursa otursun" gibisinden saçmalıyor. İş iyice garipleşti yani anlayacağınız.

Sonradan anlaşıldı ki türbanlı olan koltuğunun önlerde değil arkalarda olmasına içerlemiş, hele hele koridor olması hiç hoşuna gitmemiş. Bir molada bu kadını gözüne kestirmiş, gitmiş onun yerine oturmuş o kadına da sen git benim yerime otur falan demiş. Her otobüs durduğunda gelip gelipr tekrar oraya oturuyormuş.

Feribotta muavin ile diğer kadının konuşmasına şahit oldum, kadın muavine "kusura bakma seni de yoruyoruz" dedi muavinin cevap yüzünden içtiğim su boğazımda kaldı "aman teyze suratından belli dengesiz o takma sen kafana"
Sosyal ağlarda paylaş

Izmirden binmis olabilir, bursa dogumludur kesin
Gerci bursanin havasinda suyunda bi terslik oldugundanda supheleniyorum, bi iki sosyolog bulup memleketin farkli illerinden 100 kisi secerek 1 sene bursaya yerlestirip degisim oluyormu olmuyormu diye gozlemlemek lazim

Havasinda filan bisi varsa kitle imha silahi olarak kullanolabilir bu madde, ypgunlastirip sal new yorkun ortasinda sonra medeniyetin kendi kendisini yok etmesini izle...
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Izmirden binmis olabilir, bursa dogumludur kesin
Gerci bursanin havasinda suyunda bi terslik oldugundanda supheleniyorum, bi iki sosyolog bulup memleketin farkli illerinden 100 kisi secerek 1 sene bursaya yerlestirip degisim oluyormu olmuyormu diye gozlemlemek lazim

Havasinda filan bisi varsa kitle imha silahi olarak kullanolabilir bu madde, ypgunlastirip sal new yorkun ortasinda sonra medeniyetin kendi kendisini yok etmesini izle...

lan aslında havasında cidden birşey var, cuma gecesi gittim bursaya bu gece döndüm. Bursa'nın havası bariz kömür kokuyordu. Çok fazla karbonmonoksit sinsi sinsi yiyip bitiriyor galiba :D Allahtan biz zengin taraftayız da bizi çok etkilemiyor adfasd
Sosyal ağlarda paylaş

türbanlılar başörtülüler korkunç ya, medeniyet -lerde, hergün metrobüste çilesi yaşanıyo, öküz gibi giriyolar milleti iterek, yaşlı ayakta dururken 5 yaşındaki çocuğu oturtuyorlar boş koltuğa vs, yaşlıya yer vermeye kalkıyosun hop bitane lavuk türbanlı sevgilisini oturtuyo koşa koşa, ayakta dururlarken tecavüz ediyoalr çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

bizim avukata gelip "ben valla boyle seyler yapmadim, XXX ggelirim var yerim yurdum belli, hakim inanmadi ama siz inaniyorsunuz bana degil mi?" demis

altini ciziyorum, bizim avukata diyor bunu adsfasdf
hasan sabbah müritlerinin soyundan geliyor olmalı, yüzyıllarca haşhaşı yiyince beyne genetik mutasyona uğrayıp 3 adet beyin hücresine sahip yaşam formuna dönüşmüş anlaşılan.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

goldbären said:

abi tebrik ederim sabrına vesoğukkanlılığına. böyle din iman adına istediğini yapan, cukkacı şerefsizlerle pes etmeden mücadele etmen çok iyi

gerçekten PATİCİK DAYAK EKİBİ kuralım ve hiç bişey söylemeden 60 kişi adamı dövüp jipini söküp gidelim.

PATİCİK FAYT KLAB

EXPECTATION

REALITY

ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...