Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uygun fiyatlı iyi host ?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

dreamhost kullanıyorum, şubatta 1 sene olacak. sitemin birine iki kere fazla işlemci kullanıyor gerekçesiyle uyarı geldi, üçüncüsünde parayı geri vermeden hesabınızı iptal edeceğiz dediler.

500 gb alan, 5 TB bandwidth veriyorlar. hesabı ilk alırken kupon kullanarak 1 sene için 24 dolar vermiştim.

ortalama ayda %40 bandwith kullanıyorum. bir kaç ay 4 TB'ı geçtiğim oldu. her hafta hesaba 40 gb bandwith ekliyorlar.

her ne kadar hesabı kapatırız diye tehdit etselerde, o siteyi kapattığım için dreamhost kullanmaya devam edeceğim.

günlük 7 bin tekil gösterime kadar idare edebilir. sonrasında mysqli fazla kullandığı için sitem kapanıyor, ama diğer domainlerde sorun olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Alis said:
hostgator.. asla sasmam..

Servage'de kullandim
Dreamhost'da kullandim
ama hic biri hostgator gibi olamaz =)

Yalnız görünüşe göre dreamhost ve hostgator amerika, Servage avrupa hosting şirketi.

Avrupa kullanmakta fayda var. 50-100 kb web sayfaları için sitelerdeki dataların okyanusları aşmasına gerek yok bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:
Alis said:
hostgator.. asla sasmam..

Servage'de kullandim
Dreamhost'da kullandim
ama hic biri hostgator gibi olamaz =)

Yalnız görünüşe göre dreamhost ve hostgator amerika, Servage avrupa hosting şirketi.

Avrupa kullanmakta fayda var. 50-100 kb web sayfaları için sitelerdeki dataların okyanusları aşmasına gerek yok bence :)

Cok yalnis bir mantik..

Hat kullanima bagli private line varsa amerika ile direkt senin cikislarin arasinda ozaman o baglantin daha hizlidir...

Avrupa uzerinde bir baglantiya ulasmak daha zordur.. Cunku bu tamamen hatlarin dolu olmasindan kaynaklanan birseydir.. Servage hatirladigim kadari ile United Kingdom Servers uzerindeydi.

Anlatmak istedigimi anlamisindir umarim. Connection problem surekli yasamayabilirsin Amerika hatlarinda ancak servage'da load artikca hatlarda sorun artar..

Servage'i kotulemiyorum kaliteleri iyi ancak gorundugu kadar degil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...