Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaptım işte..

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Ben 2 tane lvl 70 imi sildim bundan 2.5 ay önce oyunu bırakabilmek için.ertesi gün arkadaşlar kıyamadılar geri aldılar charları bende onlara hediye ettim.Yani tek sen değilsin charını silen bence çok güzel bir karar vermişsin tebrikler.Charları silmedikten sonra hep aklının bir köşesinde kalıyor insanın şimdi wow oynasaydım şöyle yapardım vs şeklinde.Çok canın sıkılırsa bitane twink yap makarasına girer oynarsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan sana ne desem bilmiorum gerçi 2 gündür yeteri kadar sövdüm sanırım. Gerçi ikna ettim an itibariyle şu charı geri alalım diosun bana eyw onuda yapacaz ama bidaha böle elin iki tane kıçı bağlı bebesine kendini ezdirirsen ben gelir silerim o charı.
Bide açmış msn den bak ben naptım diye resim gönderio ben orda RoS kesiorum. Öldüm bide senin ss lerine bakacam diye zaten 4g borcun var -.- Neyse yazacaz onlara Balls of Steel Kapuska FTW diye merak etme...
(kızdım sanırım)
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle kendinde hata aramalısın biraz. bir mage hakkaten nasıl ölür o fightta anlamıyorum. slow fall var blink var tear of goddess var hadi hiç biri fayda etmedi ice cube ' e gir. diyorsun ki ben gergindim ders notları için tartıştım adamlarla falan e o adamlar da gerginmiş bunu en iyi senin anlaman lazım..
sana 2 tavsiyem olucak tekrar oynamaya karar verirsen trinketlar icin 2 tus ata. mesela benim f ve t. t de tear oluyor archi fightta. f de ise medallion. " tusunda ise ice cube. bir daha boyle problemler olmaz.
2. tavsiyem migrate et kendini bitirmişsin o serverda. tekrar o guilde girmeye değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
ne konsolu abi şaka mı yapıyosun? bende ps2 vardı wow çıktığından beri elimi sürmedim . hani konsol u wow dan üstün tutucaksan kusura bakma ama wow da iron forge da kanalın ucundan diger ucuna zıplamaktan başka bişey yapmamışsın.

Ya cidden kusura bakma, aptal mısın?

Sen daha bokunu çomaklarken ben, main tanklık yapıyordum...
Sosyal ağlarda paylaş

sen hakkaten ps3 ile oyna tek başına mümkünse insan arasına da çıkma tek başına takıl hep. direkt kızıp aptal , bokunu çomaklamak gibi laflar etmeye başlıyorsun..

herhangi bir konsolu wow dan üstün tutabilmek için wow da iron forge da kanalın bi ucundan bi ucuna atlamak gerekli sadece heralde. onu belirtmek istedim sen işe yaramaz bi oyuncuydun demedim. zevkler ve renkler tartışılmaz da demeyin bana adriana lima mı güzel yasemin yalçın mı herkes bilir heralde. bu arada wow u bırakıp ya kötü oyun ıvır zıvır diyen tayfaya da hastayım wow forumlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
sen hakkaten ps3 ile oyna tek başına mümkünse insan arasına da çıkma tek başına takıl hep. direkt kızıp aptal , bokunu çomaklamak gibi laflar etmeye başlıyorsun..

herhangi bir konsolu wow dan üstün tutabilmek için wow da iron forge da kanalın bi ucundan bi ucuna atlamak gerekli sadece heralde. onu belirtmek istedim sen işe yaramaz bi oyuncuydun demedim. zevkler ve renkler tartışılmaz da demeyin bana adriana lima mı güzel yasemin yalçın mı herkes bilir heralde. bu arada wow u bırakıp ya kötü oyun ıvır zıvır diyen tayfaya da hastayım wow forumlarında.

Yok senin cidden akıldan zorun var. Hani bir oyun ile konsol arasında böyle bir karşılaştırma ve boş gereksiz yorumlar yaptığına göre cidden aptal olman lazım. Hakaret olarak değil bilimsel olarak yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Geffen harbi komik bi eleman.Arkadaş güzel cevap vermiş çomak vs diyerek.Wow oynamaktansa ps3 oynayan ve bundanda 10 kat zevk alan milyonlarca insan var.Herkez wowmu oynucak?

Bu arada evet wow kötü oyun bende bıraktım wowu gayette laf sölüyorum varmı itirazın??Senin gibi düşünen insanlar yüzünden wow şu anki rezalet haline büründü.Blizzardın oyunu her batırışında ''Yaşa Blizz ne yapsa doğrudur'' dediniz dediniz böyle oldu sonumuz..Şu an forumlarda illidian tanklayan mt nin vengeful shield kullanması ve bunun ne biçim pvp pve ayrımı olduğu söyleniyor oyun bu hale geldi yani sevgili imba pro player...Eleştiriler yapıcı olduğu sürece kaliteyi artırır senin o wowu bırakıp wow kötü oyun diyen adamların %98i sistemi eleştiriyor düzelmesi için..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...