Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaptım işte..

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Bırakmak yerine keşke ara verip soluklansaymışsın biraz, haksızlık herzaman olur, çokta üstüne gelinir dragon ama yine de bence ani karar almasaymışsın daha iyi edermişsin.gerçekten haklısın orası ayrı..ayrıca gerçekten bırakırım diyosan silmekten çok satmayı düşün çünkü! silinen char 1 ticket ile geri alınır, satarsan tamamen elveda ama ben yine de tekrar gözden geçirmeni isterim surumu, en iyisi olsun senin için ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:
verilen itemi kullanin yaw ne kasionuz blink mi slow fall mis

Kesinlikle katılıyorum, tear kullanmak varken gereksiz işlere girip macera aramaya gerek yok. Bindlersin bi tuşa kullanırsın paşa paşa.

Başlığa dönersek, bence yazık etmişsin bir anlık öfkeyle o kadar emeğine. Bu gece geçsin şöyle sakin kafayla bir otur düşün sonra karar ver bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Kapuska sen beni tam olarak tanimasan da ben seni gayet iyi taniyorum Random da olan biten yaptigin yapmadigin bi suru seyide biliyorum ama , cok cabuk sinirlenen bi yapin var ofkeyle kalkip zararla oturuyosun karsindakine tepkini koymasan bile kendi kendini paraliosun icinde...

Seni 1-2 konuda aydinlatmak istiorum eger sana laf sokan adamlar eski devotionmidir herne pohsa o guildden adamlarsa bkz viperlord,niduyan(SP olan),greendutch,pessimisting gibi adamlarsa umursamiyacakdin cunku hepsi yavsagin teki ve random i bu kadar berbat duruma dusmesinde bas neden olan kisiler ama bu laflari soyleyen adamlar (ozellikle)

Saroz , tommas ,jinks (zappy), Allariel, lunaminica gibi adamlarsa keske hic iplemeseydin cunku bu adamlar dalga gecmeyi cok severler ve cogunlukla soyledikleri seylerde cok ciddi degillerdir
(bkz poltergeist'la thunderfury nasil rahat ediomusun onla gibi dalga gecerler hala ama asla ciddi degillerdir)

diecegim o ki eger karara sadik kalicaksan tebrikler bu oyundan kurtuldugun icin.
Sosyal ağlarda paylaş

pessimisting.. intihara sürükledi resmen beni.. ama artık ciddi ciddi bırakmam da gerekiyodu. zaten yakında yurtdışına mastera gidicem. wowdan kopmam en iyisiydi.. :/

ama saroz falan severdi beni..tommasla kankaydık. alairelle aramız çok iyiydi (birbirimize paso hediyeler verioduk =p ), lunayla iyiydik.. jinks direk adamım..green arena takıma rkadaşım.. niduyan sever okşardı beni..

geri kalanlarıyla da çok sevişirdik. gele elvira ile azz la direk sevişgen gençler modunda dolanırdık.

velhasıl kimseyle hiçbi sorunum yoktu. bir sürü işimden gücümden dolayı çok zaman raidlere giremediim oldu. haber bile vermediim zanalar oldu. zerre kadar istemioz biz seni veya git istersen yapmadı kimse. oyuna girip de bi selam diyince herbikimse sarılıp öpüyodu resmen <3

ama pessimisting.. bu gün adet dönemimiydi bilemiyorum açıkçacı. ha ben de akşam akşam oyuna girdim, benim de psikolojim feciydi.. adamın tekiyle itiştim vuruştum, geldim yarın sınav var notları bulamadım. açtım oyunu raide aldılar, öle girdim falan..

bu arada sen kimdin =p

artı:

GenjuroXXX said:
Kapuska sen beni tam olarak tanimasan da ben seni gayet iyi taniyorum Random da olan biten yaptigin yapmadigin bi suru seyide biliyorum ama , cok cabuk sinirlenen bi yapin var ofkeyle kalkip zararla oturuyosun karsindakine tepkini koymasan bile kendi kendini paraliosun icinde...
oha beni bukadar iyi nasıl tanıyosun :O
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo naptın be abi bunun icin char silinirmi ordaki bikaç kendini bilmez bebe için uyuz olurum öle wipe yersin birini suclarlar illa buda zaten gdisbandin yolu.. bulundugum cogu guildlerde genelde cok olgun insanlar vardı bikaç bebe cıkıp wipe die zırlasada rl kapa ceneni derdi kimsenin sucu yok hadi bi daha deniyelim olurdu sizin rl onları susturamamıssa onun sucu sonucta oyun oynuorsun hata tabi yapıcaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

oha beni bukadar iyi nasıl tanıyosun :O

bu vericegim cevap eger sign ima bakmadiyasan , ben Random in eski tanklarindan biriyim 2 sene bulundum guildde bu oyunla alakali herseyi borclu oldugum oyuncular toplulugudur random TBC oncesinde inanilmaz bi guilddi bi anda cok kisa surede form edilip mc u temizleyip ardindan 2 hafta gibi bi surede bwl farm a alindi A40 temizlendi naxx da 4 horsemen ekadar gelindi, gel gorki tbc den hemen once guild in core toyfasi olan 16 yunanlidan 14 u ayrildi alariel ve tommas da birakmisti ama geri geldiler velasil yeni gelen memberlar kotu sekilde secildi pessimisting gibi moron itoglu itler guild e girdi

Saroz (Care is low lafinin trademark sahibi) hicbi zaman milletin birbiri arasindaki iliskilerini umursamadi ve bi healer olarak tam anlamiyla raid leaderlik yapamadi cunku combatlari goremiodu , yerine viperlord gerizekalisi 1 ay applicantlik surecinden sonra officer oldu random icindeki catismalar burdan ortaya cikti devotion tafyasi kendi icinde gruplasirken guildin UK tayfasi (jinks,wooly,kilgorin vb..) kendi icinde gruplasti ayrica michiyo nun raidleri birakmasinin tek sebebide bu sonradan gelen gerizekali heriflerdir guildin application sayfasina bakiorum ayni o gerizekali herifler ota boka cevap verio sanki officer gibi eger apply edenler kendi classindan sa hemen classimiz full vs gibi yazilar yazio , sen kimsin kardesim demio kimsede cunku saroz un umrunda degil adam bikmis salaklarla ugrasmakdan , viperlord da eski guild memberlari oldugu icin bu adamlari kayiriyo sesini cikarmio

en son bi Viperlord gm olsun gibi bi revolt baslatilmaya calisilmisti neyseki basarisiz oldu ve o revolt u yaratak kimdi soyliyimmi? Red/balinor un ta kendisidir it oglu itin tekidir ne kadar da core bi member olsada sadece ve sadece kendini dusunup sonra guildin iyiligi icin gibi mazeretlerde bulunur asmis bi whinerdir kendisi...

neyse konudan cok saptim seni nerden ve nasil tanidigima gelirsek farkettiysen Random icine dogru baya bi elim uzaniyo =) ayrica bu serverdaki ilk 5 turkden biriyim (umethar,ismillios,farhomascyre,tearennae,hamanu/raulima yani ben) sonradan realm de rollayan/migrate eden butun turkleri taniyoruz en azindan bazilariniz bizi tanimasa bile belli basli guildlere yerlesmelerine yardimci olmaya calisioruz veya kurulmus turk guildlerine 10/25 men raidlerinde yardimci olmaya calisioruz cok saglam bi haber agimiz var nasi ve neden die sorma sen bizi arama biz seni buluruz hesaaabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun...

Anlık sinirle silinebilir de char ama "hayatıma dönmem lazımdı" fikri yanlış. RL ile ilgilenmen gerekiosa char silmek en saçma şey. Ya otokontrolün benim kadar varsa oyuna girmiosun belirlediğin saatler dışında :D (daha yeni yapmaya başladım bakalım ne kadar dayanıcam), ya da arkadaşım gibi yapıp 1 ay paranı ödemiosun suspend oluo hesap. İstediginde gidip açıosun oh mis.

Bence karakteri geri iste.

Yok illa bırakıorum ben diosan bile charı geri getirt fiyat belirle belki alırız :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...