Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19 ocakta ne olmuştu???

calimero

Öne çıkan mesajlar

O şehitleri öldürenler türk milliyetçiliği adına yapmıyorlardı bunu.
Ben bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak o cinayette kendimi bir yerde sorumlu buluyorum.
Hrant Dink'i öldüren katil, 1991 doğumluydu.
Benden 4 yaş küçüktü.
Polislerimiz cinayetten sonra sırtına bir türk bayrağı dayadı ve birlikte fotoğraflar, videolar çektiler.
Neyi mi abartıyoruz?
Niye mi abartıyoruz?
Bunu görmesi bu kadar zor mu?
19 Ocak'ta ne olmuştu? Unutuldu mu?
Ben unutulmasın diye yürüyeceğim 19 Ocak'ta. Paticik'ten de gerekli duyarlılığa sahip insanların geleceğini düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünlere gelene kadar nice aydınlar katledildi, kimler bu Cumhuriyet için canını verdi, hangisinin tarihini biliyoruz? Hiç. KaçHrant Dink bu ülke için bir kayıp mıdır bilemem, ama her ne olursa olsun sonuç Türkiye'nin aleyhine döndürülür. İtinayla. Hiç kimse öldürülmeyi hak etmez, bununla da kimse gurur duyamaz, duyanlar bu ülke için çalıştıklarını düşünürken tam tersine rezil etmişlerdir. Hiç bir nedenle insanların öldürülmesine karşıyım diyemem Abdullah Öcalan'dan ötürü. Bu katliamı yapanlar adına birileri özür dilemeli, bunu yüceltmemeli, ama unutulmaması gereken daha nice insanlarımız, aydınlarımız, askerlerimiz de var...
Sosyal ağlarda paylaş

bir yıl önce kaybettiğimiz şehitlerimizle ilgili medyada

19 OCAK'TA NE OLMUŞTU?
O acı günde, Hrant Dink öldürülmüştü. Bu korkunç cinayetin ardından sadece 1 yıl geçti.

bu tarz bir haber gösterebilirmisin ? Rank peşindeki medya tamamen budur. Biz bu tepkiler verilmesin demiyoruz ölen aydın bir insandır tepki verilcek ama bu tepkiyi veren medya ölen cesur insan mehmetciğede aynı tepkiyi verecek. Niye vermiyor ? Bu daha güzel rank veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Mehmetçik dediğin zaten asker.
Adam zaten çarpışmaya gidiyor, öldürebildiklerini öldürmeye, başarabilirse canlı dönmek için gidiyor.
Bir çok tepki gelecek belki bu lafa da, işin doğrusu bu.
Askerin görevi ülkenin güvenliği için gerektiğinde çarpışmak, savaşmaktır. Bu süreçte de elbette ölenler olur.
Ancak fikirlerini belirten bir adam? Yazı yazan bir adam?
İstanbul'un ortasında yaşayan, sadece fikirlerini açıklamak isteyen bir insan?
Bu adam Türkiye Cumhuriyet'ine zarar vermek isteyen kişiler tarafından bir çatışmada, bir savaşta ölmedi. Bu adam, BİZİM ülkemize iyilik yaptığını düşünen 91 doğumlu bir ÇOCUK tarafından İstanbul'un ortasında ÖLDÜRÜLDÜ, hem de FİKİRLERİNİ BİR GAZETEDE BELİRTTİĞİ İÇİN.
Hala ne rating'inden bahsediyorsunuz yahu?
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler yazdıklarımızı nerenizden anlıyorsunuz ? Benim tepkim ermenilere katillere teröristlere yada bunun için üzülenlere saygı duyanlara yürüyüş yapanlara değil. Tepkim rank peşindeki medyaya. Milliyetci bir görüş olmadığını söylemişdim ilk mesajımda. Burda herkes yazıyor 19 ocakda hanginiz yürüyeceksiniz. Yazdıklarımızı anlamadan saldıran sizler orda olcakmısınız ?
Sosyal ağlarda paylaş

Antimodes52 said:
Yahu Mehmetçik dediğin zaten asker.
Adam zaten çarpışmaya gidiyor, öldürebildiklerini öldürmeye, başarabilirse canlı dönmek için gidiyor.
Bir çok tepki gelecek belki bu lafa da, işin doğrusu bu.
Askerin görevi ülkenin güvenliği için gerektiğinde çarpışmak, savaşmaktır. Bu süreçte de elbette ölenler olur.
Ancak fikirlerini belirten bir adam? Yazı yazan bir adam?
İstanbul'un ortasında yaşayan, sadece fikirlerini açıklamak isteyen bir insan?
Bu adam Türkiye Cumhuriyet'ine zarar vermek isteyen kişiler tarafından bir çatışmada, bir savaşta ölmedi. Bu adam, BİZİM ülkemize iyilik yaptığını düşünen 91 doğumlu bir ÇOCUK tarafından İstanbul'un ortasında ÖLDÜRÜLDÜ, hem de FİKİRLERİNİ BİR GAZETEDE BELİRTTİĞİ İÇİN.
Hala ne rating'inden bahsediyorsunuz yahu?

İmzamı gömdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...