Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia e65

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Şimdi arkadaşlar e65 almaya karar verdim. Şimdi biraz arama yaptım internette de patide de. Bazı sorunların olduğunu falan söylemişler. Uzun zaman da olmuş yazalı millet. Hala kullanan, kullanmış memnun kalmış-kalmamış kişiler var mi? Kısa zamanda telefon değiştirmiyorum. En son Nokia 6100 almıştım 4 sene falan oldu telefon reset atıp duruyor artık :D e65 sizce iyi bir telefon mu, varsa önerebileceğiniz alternatifler neler. Şu anda 600-700 YTL arasında ayrıca telefon. Önerileriniz de bu fiyat aralığında olursa memnun olurum :)

Edik: Symbian işletim sistemli bi telefon. Symbian nasıldır iyi midir hoş mudur :D
Sosyal ağlarda paylaş

symbian işletim sistemleri nokianın genel olarak kullandığı işletim sistemleridir. bu yüzden pek fazlaca seçeneğin yok.

e65 çok güzel bir telefon. kamerasının 2mp olması onu sınıfının diğer telefonları arasında bir adım geri düşürse de, wi-fi özelliği onu tekrar uygun olduğu yere yerleştiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kullanıyorum. Tavsiye ederim. Bence tek eksisi sesin mono olması. Ben baya müzik dinliyorum, ses kalitesi kötü değil ama stereo olsa daha iyi olurdu. Koymamış olmaları da baya manasız telefonda wifi bile var...

Vatan bilgisayarda 600 ytl altına bulabilirsin hatta en son bir tane de teyzeme aldım yanlış hatırlamıyorsam kdv dahil 575 YTL gibi bir fiyattı.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm Bursa'da var Vatan alırım oradan iyiymiş fiyat. telefonla igili birkaç problemden bahsedilmiş sürgüsüyle ilgili, bazen kitlenme olayı falan birde ekranı kapatılınca telefonun kapanma olayı diye birşey varmış o nasıl birşey ya?

edit: ayrıca office dosyalarını açabilir miyim bu telefonda?
Sosyal ağlarda paylaş

ben kullanmistim,
1 ay sonra degistirdim telefonu, patates gibi soyuluyodu ;)
ha bide flash yok fotomakinasinda, gece bisi cekmeyi unut :)

hmm onun disinda, wifi wpa2 desteklemiyordu, wifi da efektif deil yani..

software sel sorunlari vardi, kapanmalar resetlemeler falan..
ama gectigimiz ay nokia genel bir firmware upgrade i cikardi tum symbian lar icin.. bu sorun duzeldi bildigim kadariyla..

symbian icinden ofis dosyalarini acabilirsin..

ama ole 4 sene falan kullanabilecegini sanmiorum eger telefonu sik kullanan biriysen, cok dayanikli bi telefon degil, baya nazik bi alet..
Sosyal ağlarda paylaş

biraz hayvanca kullanıyorum telefonları ama buna gayet nazik davranacağım bunu biliyorum :) kamera çekimi kullanmıyorum telefonda ,fotoğraf makinesinden başka bi aletle fotoğraf çekmem :) gündüz birkaç foto çekerim belki. Ofis dosyalarını açması çok işime yarar. Şık bi telefon birde onu da sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım kullanıyor her ne kadar sevmesem de Nokia'yı içimde kalmıştı biraz. Wi-fi sini falan efektif kullanabilmişti gayet hızlı ve düzgün bir şekilde, youtube'dan video bile seyredebilmiştik. Şık bir telefon da.. Arkadaşımınkin de soyulma olmadı ya da ben farketmedim ama sonuçta bi kere baktık geçtim şimdi öyle sürekli bakma olayı yok. Bence pişman olmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ehehehe, hocam wpa2 desteklemior diorum, kotu baglanior demiorum :D

bir kere baglandinmi.. normal bi sekilde youtube(?) bile izlersin.. (bi zahmet izle zaten wifi 56Mbit :D flash destekli opera da olduguna gore symbian da sorun olmamasi normal olani)

ama ssid si kapali ve wpa2 destekli bir wireless baglanti yaparsan guvenlik icin telefonundan gece yattiginda iki dk internete giriim falan dersen yalan olursun.. demege calismistim ben.. (biraz daha detaylandirmak gerekiyormus demekki..)

alacak arkadasa hayirli olsun..

telefon soyuldugunda nokia teknik servise goturuosun, degistiriolar sifiriyla.. en azindan 6 ay once oleydi..
Sosyal ağlarda paylaş

BLaXx said:

ama ssid si kapali ve wpa2 destekli bir wireless baglanti yaparsan guvenlik icin telefonundan gece yattiginda iki dk internete giriim falan dersen yalan olursun.. demege calismistim ben.. (biraz daha detaylandirmak gerekiyormus demekki..)

doğrudur valla o kadar anlamam.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi internete girerken be evdeki wireless modem i kullanacağım gerçi daha vayırles modemim yok onu da alacağım :D yani yine de açık mı olur evimdeki bağlantıyı kullanırken ayrıca bu telefonlar için de antivirüs falan oluğunu duymuştum var değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

E65'in bi kaç sorunu var onun dışında gerek tasarım gerek kullanılabilirlik açısından nokia'nın en iyi telefonlarından biri. ayrıca yine kendi sınıfında olan Samsung D900'den hem kamera olarak hem görünüm olarka çok daha iyi. Ben tavsiye ederim. ama biliyorsunki Symbian'ların birtürlü düzeltilemeyen bir çok sorunu var bu hem N serilernde hemde eski 66x serilenden gelen bi olay. sanırım gerekli güncellemelerle o sorunlarıda aşabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:
şimdi internete girerken be evdeki wireless modem i kullanacağım gerçi daha vayırles modemim yok onu da alacağım :D yani yine de açık mı olur evimdeki bağlantıyı kullanırken ayrıca bu telefonlar için de antivirüs falan oluğunu duymuştum var değil mi

symbian işletim sistemleri için virüsler var evet. ama internetteki virüsün gelip senin telefonunu fazlaca bozma ihtimali yok. ama telefonunu korumak için tabii ki antivirus yükleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

kırmızısı elime geçti kurcaladım biraz.
telefon pek yavaş değil ama yüklenince ne olur bilemem.
gps modülle mi ne gps çalıştırılıyomuş.
oldukça şık güzel bi telefon.
ama kamerası se w810'dan kötü çekiyor onu denedim :p kamerada flash yok bi de. iş telefonu tabi gerek görmemişlerdir :p
Sosyal ağlarda paylaş

Alet baya güzel,bende de var bitane.Okadar da narin değil yahu :) kapak falan gayet sağlam bendekinde de soyulma falan yok henüz.Arada bi reset falan atıyo ama kendine gaza gelip.Onun dışında n95'in eline su dökemez yinede,sağlamlık açısından E65 çok daha iyi tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun arkadaşlar almış bulunuyorum gayet güzele benziyor hoş bi telefon rahat böyle yalnız bir sorun var. Telefonun sürgüsünü kapatıyorum bana "Tuşlar kitlensin mi" diyor yani d500 var abimde otomatik kitliyor bunu otomatiğe alma gibi bi olay yok mu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...