Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alternatif İzmir Buluşması a.k.a Çimlere Hayır vol.1

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

slayer77 said:
oha alakası yok güzel bir yer çok beğeniyorum olmadı eğer gece gidiceksek The pub da olabilir.Orasıda rock bar değil sigarası var müzik olarak Tecno çalıyor ama salak salak kılabırların dinlediği gibi deği adam gibi endustrial/tecno tarzı.Ama ucundan acık lüx yer bira vs şeyler biraz pahalı.Tato gibi 3 ytl fealn değil.ya 5 yada 7 ytl idi 500 likler :D.Ama mekan çok çok güzel verdiğin paranın hakkını veriyor yani :)

yok abi daha 1 hafta önce gittim hometown'a cidden çok bayık ya :D çalan müziklerden tut ortamın basıklıgına kadar..
the pub ii ama bak, güzel orası. gidilcekse oraya gidilsin direkt ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam güzelce kopmalı bir gece geçirmek isteyen varsa thePub da güzelce eğleniriz.utopia eğer oraya gidersen gelirsin sorun olmaz orada 8920752243890423890 kız olacağında sorun yaşamazssın ki senin gelebileceğini hiç sanmıyorum ama sana alternatif sunuyorum genede.Olmadı Paticik olarak güzel bir dungeon veya ozze venu yapalım derim. :D:P
Sosyal ağlarda paylaş

slayer77 said:
Akşam güzelce kopmalı bir gece geçirmek isteyen varsa thePub da güzelce eğleniriz.utopia eğer oraya gidersen gelirsin sorun olmaz orada 8920752243890423890 kız olacağında sorun yaşamazssın ki senin gelebileceğini hiç sanmıyorum ama sana alternatif sunuyorum genede.Olmadı Paticik olarak güzel bir dungeon veya ozze venu yapalım derim. :D:P

Ne zaman gidiyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
slayer77 said:

Ne zaman gidiyoruz?

sen iste hemen gidelim bea haftaya cuma yada cts o günler full dolu oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

slayer77 said:
Yaa sallayın bahane mahaneyi...Siz bana takılın hayatın tadının farkına varın yav :D...Hayat gece başlar adamım dündüz dinlenir... o yeas :P

gencay ne bu benı doldurusamı getırmeye calısıyorsun sabahlama falan gıbısınden bırader sonra sen denıze dusuyon ama donuyon ben ateş yakmak zorunda kalıorum bı ton iş :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...