Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayın Podcast'i üzerine..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Normal bu, wrath of the lich king çıktığından millet hemen oyuna para verip de devam etmek istemiyor. O expansion'a bakacak herkez çünkü.

Tam tersine akış da olacak, yeni expansion'dan aradığını bulmayanlar WAR'a geri dönecekler ya da başlayacaklar. Hemen panik olmayın "hii kimse kalmadı" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Healer falan diyor millet ama yok, bu server'in dest'i resmen pvp yapmayi bilmiyor. Healer'lar hepsinden cok daha iyi biliyor hatta. Yani Destro'nun healing'i 400k iken, Order'in 2 healer'la 150k heal yapmasi, bir tane bile marauder'in, bo'nun, chosen'in "ulan su healer'a bir focuslansam zaten anasini aglaticam" diye dusunmemesi, sebil gibi heal yiyen white lion'a, witch hunter'a, 3-5 dps yapan melee'siyle dalmaya calismasi.

Ulan bu kadar mi anlamaz insan pvp'den, takim savasi mantigindan. Sen karsindaki melee'yi oldurmeyeceksin arkadasim, adamin hattini yaracaksin, uzerine heal akarken, white lion'i umursamadan dalacaksin ranged grup hattina. Ama yok. Pasam benim arkama saklansin, sorcerer basima ben hat yarmaya calisayim her seferinde. Isin komigi o cok kotulenen healer'lar 1 dakikaya yakin ayakta tuttular beni, tank hala white lion kesmeye calisiyordu.

Velhasil, kimse healer'lara laf etmesin bir daha. Yok destro'da healer azmis, yok hepsi dps yapiyormus, yok yanindayken hot atmiyormus. Oynamayi zerre kadar bilen bir topluluk icinde bir tek healer'a laf edeceksek, en buyuk yanlisi yapmis oluruz. Bundan sonra healer'i bahane edenin karsisindayim. Adamin alnini karislarim!!11
Sosyal ağlarda paylaş

dün geceki oyunu hatırlıyormusun abso,karsıda 5 veya 6 healer vardı oderda,geede kılpayı kazandık:)
aslında orderın kazanmasındakı en buyuk sebeb bence destlerın tepenın ustune cıkıp dıger tarafa akmaması,tepede beklıyoz,halbuki diğer tarafa gecmeye calısınca adamlar psikolojık olarak yıkılıyor.birde orderda dahamı cok knockbCK skıllı oyuncu var anlamadım,habıre ucuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ORdera daha erken geliyor KB özellikleri sınıflara veya bizde KB olanlar kullanmayuı sevmiyor olabilir. Her aksiyonda minumum 3-4 kişi aya uçuyor hehe ama zamanla ögreniyor insan KB yiyince lava uçmayacak şekilde konumlanmayı falan. Order aslında iyi organize olsa herkes bi anda KB ayarlasa falan super SSlik durumlar cıukar ortaya :)
Ama destructionın dan tor Anrocda bayragı %90 mnce alma gibi bir avantajı var yoksa ilk orderın aldıgı bayraklarda %90 kaybediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yürü be Sorieno kim tutar ehueh. Healerlara kalkan eller kırılsın!

Healerlara şu sebeple az dalınıyor, önce şöyle bir şema vereyim:

Dest healer - dest dps - order dps - order healer

Dest dps order healer'a dalarken kendi healerının rangeinden çıkıyor. Rakibin dibinde focus target olması da cabası. Hadi heal rangede diyelim, healerlara dalmanın iyi bir taktik olabilmesi için öncelikle healerlara ulaşabilmeniz lazım sonrasında ise orada siz ölmeden önce healerın ölmesi lazım. E düşman hattının arkasındaki bir marauder mı daha hızlı ölür yoksa dalmakta olduğu runepriest mi? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, ben de oradaydım.Hatta üst üste 2 oyun çevirdik half-premade grupla...Çok healer olması sadece combatları uzatır. Önemli olan healerların kalitesidir diye düşünüyorum. Çılgın tanklar res aldıktan sonra Waaargh diye dalmazsa 2-3 tick HOT beklese daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir de grupta iken fc iseniz lütfen ölmek için haber verin, size hem AP harcayıp hem de bayrağı kaybetmek saçma oluyor.

miyaw33 said:
dün geceki oyunu hatırlıyormusun abso,karsıda 5 veya 6 healer vardı oderda,geede kılpayı kazandık:)
aslında orderın kazanmasındakı en buyuk sebeb bence destlerın tepenın ustune cıkıp dıger tarafa akmaması,tepede beklıyoz,halbuki diğer tarafa gecmeye calısınca adamlar psikolojık olarak yıkılıyor.birde orderda dahamı cok knockbCK skıllı oyuncu var anlamadım,habıre ucuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...