Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayın Podcast'i üzerine..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Squig herder açtım bi tane Nesquig diye. Friend liste ekleyin bide lortum 3gp pilis.

İlk public questi açtım şu bira falan topluyosun giant gidiyo kapıyı kırıyo falan. Bossa kadar olan tüm mobları kestim ama benden başka bi kişi bile yoktu etrafta heh. Boss üzdü sonra =/

Lvl3 oldum uykum var. Yarın insan gibi bi saatte girip o dwarf bossu da kesmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Invadoria olarak dün biz organize dalmak istedik mesela bir Keep'e, 15 kişi falan vardı, karşı tarafa 30 order gelince, olmadı tabi :p

Bir de Stone Troll Crossing kadar aptal bir scenario görmedim.

Daha böyle kafa kafaya giden oyun hiç görmedim. Ya Order, ya Destruction 500 - 50 falan alıyor, ya da 15 dakika sonunda oyun 90 - 68 falan oluyor.

Kanser resmen.

Hele o Bright Wiz'ler yok mu? Allahım yarabbim, aynı anda kafamın üzerinde böyle 300 500 50 40 600 falan görüyorum 1 saniye içerisinde, ne yapıyorlarsa artık.

Zealot oynamak kötü, bir anda üstünüze 6 7 kişi çullanıyor. Eğer oynadığınız Tier'ın yüksek seviye karakterlerinden değilseniz (mesela, Stone Troll Crossing'de 18+) skilleriniz yetmediğinden hemen yatıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...