Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tokat Oyunu

Sixoms

Öne çıkan mesajlar

Eheh ayuya bak nasıl vurdu en son

Asıl orjina tokat oyunu daha heycanlı.. Birisi kağıda 0-100 arası bir sayı yazıp kimseye göstermez.. Mesela 55 yazdı.. Herkes sırayla sayıyı tahmin etmemeye çalışır.. 40 derse çık dersin, 70 derse in dersin, sıradaki bu aralık arasında sayı söylemek zorunda kalır.. Aralık gittikçe daralır, sayıyı bulan oyunu oynayan herkesden tokat yer.. Tokatları yiyen kağıda sayıyı yazar.. Arka arkaya 2 turn tokat yemek olmuyor yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:
Milletin eglenme sekli niye bu kadar gerdi sizi onu anlayamadim ..

Gayet eglenmis oynayanlar yani .. amacina ulasmis bi oyun bence :)

Lisede simit oynardik biz de ondan aldigim zevki valla hic bi pc oyunu veremedi bana mesela :))

simitin yanılmıyorsam 2 versiyonu vardı bir 18+ bir de tekme tokatlı.
Sosyal ağlarda paylaş

rolfcopter.. şişko domanat takılıyo, her ortamda vardır bi tane öle. orda bi kaç zayıfçanak genç var tırstılar bayaa. yakıştıramadım. altı üstü bi tokat anasını satim, chuck norrismi adam vurdumu kafanı uçursun. orda öle ben korkuom acıyo muhabbeti yapmaları olmamış =p ACI YOK RAKİ ACI YOK...

kızın ortama atlaması da hoşma gitmedi. ben öle bi oyun oynarken hatun gelcek ban sarılcak vurmayın diye, döner bi tane de hatuna çakarım ^^

oyun güzelmiş. yaptım denedim evvelden. sarhoşklen dehşet oluyo. ama ben sabah kalktıımda ağzım falan kan doluydu. arkadaşın da iki dudağı dalan patlamıştı. 2 kişi yapmıştık. çat çat çat çat çut çat çut diye girşmiştik serii biçimde eheh..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...