Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tıkanmış tuvalet nasıl açılır ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

insanlığımızı tahta kaşıklamı ölçecez?! hayır bumudur! olayın absürdlüğü evde neden 20 tane tahta kaşık var. benden önce o evde neler döndü falan. kakabilitoyu ikiye ayırmak değil zaten. (yok oda absürdde eve giren çıkan belli değil başkasının kakabilitosuna elimimi süreyim? hemde çağın icadı tahta kaşık varken)
Sosyal ağlarda paylaş

Çüş.. :D Tuvaletim hala Tıkalı Kostik bulursam bi yerden denerim oda olmazsa çok ciddi bi şekilde Tesisatçıları aramam gerekebilir :D ama bilim & Teknik bölümünde açılmış bi konunun "bok sıvazlamaya" kadar gelmesi çok içler acısı... :(

Fakat kendimi tutamıycam Okurken kalp krizi geçirmek üzereydim gülmekten nefesim falan tükendi :D:D:D:D:D:D X(

Kimse evimde tuvalet olmaması yüzünden çektigim acıyı tahmin edemez! gündüzleri cıkıyorum alışveriş merkezi migros falan ama akşamları.. Çook korkunç bişi :D
Sosyal ağlarda paylaş

dene şu kostiği artık ya bakalım açacak mı?

olmaz sa tesisatçı veya her kim biliyor sa bu işi onu çağır bu kadar rezilliğe değer mi?

benim arkadaşların tıkanmış belediye ye haber vermişlerdi sanırım onlarda yolu falan kazdılar tıkanık yeri onardılar 3-4 sene bi daha da duymadım tuvaletle alakalı sorun.

ayrıca belini kıracak kadar nasıl beslneiyorsunuz siz ya. arada kayısı şeftali suyu için.

20 kaşığı bu sorun için mi aldınız::o
Sosyal ağlarda paylaş

abi
öncelikle marketlerde temizlikçilerde falan tuz ruhu diye satılan şey asıl tuz ruhu değildir.

asıl tuz ruhunu tenekeciler falan kullanır, her yerde bulunmaz da, galvanize lehim yaparken sürülür tuz ruhu, lehim tutsun diye

dükkanda da var bizim, eğer onu dökmeye kalksan bilmiyorum ama pimaşı falan eritir yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...