Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Ksk nın taraftarları tartışılmaz zaten. Gerek futbol gerek basketbol her türlü spor dalında kendi takımlarını en iyi şekilde destekliyorlar ; bırakın adamlar tribüne de sığmıyor 2000 e akın kişi dışarda kalıyor.

Taraftarın galibiyetlerde rolü büyük.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla İzmirdeyken salon evimin yanı olduğu içinipeder de kurulda olduğundan,çok rahat giriyordum maçlara yanımda bi 20-30 kişi sokuyordum.Benim gibi bi 20 kişi olsa zaten salon full çekiyor,taraftar gruplarına dağıtılan biletler de var zaten.Şöyle güzel bir pazar günü basketbol maçı izleyelim bari diye evden çıkıp gidemiyorsun yer olmuyor...Bu aslında iyi bşi,TBL'ye de böyle ilgi gösterilmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Efes mi imzalamış?
Brian Chase D-Leauge tarihinin en iyi oyuncularındandır NBA'de de Miami ve Utah'da denendi ama olmadı...
D-Leage olayına gelirsek takımını unuttum D-Fendersdı snrm,takımın franchise playerı all-time scoring lider olarak.Ayrıca bu ligde all-star falan da oldu,iyi bir hamle..Güzel iş yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Brian Chase

Forumlarda izleyen bilen yok. Ama herkes rakamların büyüsünde. Development alt lig olsada orda üstün oynamış, en iyi beşlere falan seçilmiş bi adam. jazz'da bide miami'de denemiş kendini olmamış. hatta miami'ye shaq mı getirtmişmiş neymiş. '81 doğumlu. ilk avrupa deneyimi. iştahımızı arttırsada bakalım uyum muyum ne alemde olacak. dalmau da 2 numaraya daha alışık olduğu mevkiye geçecek. oda bi artı olabilir.

ha bullet biliyosan hakkında daha bişeyler anlatta keyfimiz katlansın. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ulebin sonuna kadar yabancı oynatma hakkımız yokmuş bu yüzden aceleci davranılmıyor diye biliyorum. lig için geleceği yönünde söylentiler var bilemiyorum bakalım

beşiktaş-kızılyıldız maçı saat 19:30'da hangi kanal bilmiyorum 24'tür diye tahmin ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...