Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

yok abi bukadar değildi. eskiden giderdim efes maçlarına ülker maçlarına. az adam gelirdi belki ama en azından basketbol seyircisiydi. futbolda bir halt beceremeyen soluğu baskette alıp kendini tatmin ediyor resmen.

sokiyim ben fb nin gs nin baskete yaptığı katkılara yatırımlara. al işte yatırımların meyvesi bunlar. bütün maç götünü sahaya dönüp sadece tezahürat yapan insanlar maç bitiminde basketboldan bir halt anlamadıkları için sahaya yabancı madde atıyor basketbolcuya dalıyor. Mal çünkü. 2 küsür metrelik 100 küsür kiloluk adamlara kel bodur biri dalıyor.

Adam gibi ceza verilsin artık. bu amigolar ve holigan bozuntularıda alınmasın stadlara salonlara. İngiltere bunu yapıyor kardeşim futbol seyircisi için. Adam gidiyor maç saati karakola imzasını veriyor zorunlu olarak.

Koltuk kıran adamı yakala ya çok zor değil. Ver cezayı. 100ytl 200 ytl değil. ver 5bin ver 10bin ytl var. sürünsün beli doğrulmasın bir daha. Ozaman adam olmaz ama akıllanır en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

fb li adam ne anlar dostluk,kardeslik,fair-play.her sey para onlar icin ..spor da..her sene diyorlar su kadar kombine sattık stad gelirlerimiz bu kadar bu sene su kadar butce ayırdık transfer icin vsvs..ee sonuc ?? gene kupa yerine kol saati alıyorlar.sporun bir meta olmadıgını ogrendikleri zaman eminim ki onlar da zevk alacaklardır.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

fb li adam ne anlar dostluk,kardeslik,fail-play.

bunu diyen adamın nickine bak :D. ahzuahuzaz. Elini şeyine soktuğu için takımından atılan adamın ismiyle gelmiş burda kardeşlik, fair-play falan diyor axaazaszhuhuzhuaza. Off ya. Tartışan adamlara gel :D. Kolay gelsin size, siz daha iyi bilirsiniz fair-play i doğru diyosun :D.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

ornekte de goruldugu uzere kendilerine yoneltilen elestirileri hemen karsı bir suclamayla bertaraf etmeye calısırlar.medeni bir tartısma ortamına bile girmekten korkarlar.

suçlama mı? Pascal Nouma neden gönderildi açıklamasını yapar mısın? Karşı suçlama yokki burda. Medeni tartışma ortamı yaratacak adam elini şeyine sokup tribünlere gösteren adamın nickiyle mi gelip burada bir şeyler anlatacak? :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Pascal neden gonderildi soyleyim.gece hayatına duskunlugu yoneticileri zor durumda bıraktı O da ekstrem bir hareket-tasvip etmiyorum ayrıca-yapıp hem kendini yıprattı hem de yoneticilerin eline saglam bir koz verdi gondermeleri icin ve nihayetinde futbolu da bıraktı sonrasında.ama nickimle yukarda yazdıklarımı ciddiye almamanın alakasını henuz anlamadım :S
Sosyal ağlarda paylaş

Efes Pilsen bu ülkenin basketbol takımıdır, düz çizgide yan giden takımınız, Ülker ile birleşmeden önce basketbolu ne kadar ağzınıza alıp zikrediyordunuz ?

Hazmetmeyi bileceksiniz, sahaya dalmalar ,koltuk fırlatmalar falan nedir? Çirkinleştirmeyin şu oyunu.

Bir de Fenerbahçe şampiyonluğu neden kaybetti tartışılıyor tarafsızlığından artık şüphe duyduğum NTVspor tarafından.Benim açımdan da süpriz olan Efes'in maç vermesidir.

Ergin Ataman ve oyuncularını sonuna kadar tebrik ediyorum, zorluk çektiler , iyi yapılandılar ve hakettiler.

Efes Pilsen sayesinde var bu ülkede basketbol, Galatasaray da Beşiktaş da aynı şeyi yapsa Efes'in kredisi her zaman 1-0'dır gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

olm yenildiysek biz yenildik, gelseydiniz beşiktaşla finale bizi siz yenseydiniz. el şeyiylen gerdeğe girilmez.

bizde efesle final oynadık ama kimseye saldırıp sahaya koltuklar atmadık.

nedense hep suçlanan bizim taraftarımız ama devamlı şampiyonlara saldıran sizin taraftarınz. klübün o insanlara sahip çıkmaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

o salona atlayan, pet şişe atan, koltuk söken, kendi grubu arasında kavga eden adamların, bu adamları bu salonlara statlara sokanın da onları gaza getiren yönetici/oyuncu insan müsvettelerinin de....

kimse demesin her yerde oluyor her taraftar yapıyor diye bu sene fenerliler azıttı, şampiyonluk kutlayan bjklılara dalar, efesli oyunculara dalar, kendi takım taraftarıyla kavga eder yapar da yapar
aldıkları nefes ziyan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...