Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Hangi serverdan alıyorsun o pingleri YFnin. Ve işletim sistemin ile YF versiyonu hangisini kullanıyorsun.
Baalzebub said:

auxilium said:

arkadaşlar yf ping değerleri ne alemde sizde,60 ping attığım serverlar 130-140 civarlarında şuan,yaklaşık 2 haftadır böyle,bi işlevi kalmadı yfnin benim için resmen.

yaklasik 1 haftadir rahat rahat oynuyorum ben yf sayesinde. pingler oyle 100 altinda falan degil ama 150-200 civari geziniyor. tank'im bir de, ama bir kotulugunu gormedim su ana kadar yf'nin. yf'siz bazen combatta login bile olamiyorum oyuna.

şuan 14. serverı kullanıorum 60 ping veren sadece bu server kaldı,diğer bütün serverlar 130-140 civarı,yf son versiyon ve vista kullanıorum
Sosyal ağlarda paylaş

abı bılmıyorum bende bır zamanlar yf calısmıyordu cok denedım ama olmadı sanırım pclerımızın bır ayarı ıle ılgılı ornegın bende paclerı dwl etmıyo beklıyo sadece son gun dwl etmeye baslıyo hem evde hem ıs yerınde ve bu sorun kımsede yok gozukuyor takı su proxy bır tanesını ındırdım kurdum dwl eddı kaldırdım durdu ama sunu soylum lowerping bende mukemmel calısoyo allah nazardan saklasın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...