Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun dergilerinde bu ay (Ocak)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

evet efendim yeni bir ayla ebraber seneye girerken 3 dergimizden 2 si rafalrda

EGM yi yarin alciagimdan bekleyin yazicam

Oyungezeri simdi aldim Guild Wars triology deneme veriyor bunun yaninda bu topigi acmiycaktim bu ay ama DVD arayuzunu sirf grim fandango muzigiyel yapmislar 6 seneden sonra Companeros u dinlemek harbiden bi tuhaf duygu yapiyor bunyede :P

bunun yaninda oldukca detayli GTA4 dosyasi yapmislar guzel olmus

Level daha yok ortada aciba bu ay hangi oyunu hediye edicek onuda merakla bekliyoruz

simdi izninizle dergimide kapip en yakin tuvalette menzileniyorum efendim :3
Sosyal ağlarda paylaş

Diğerlerini bilmem ama Oyungezer yine süper olmuş bu ay. Aradığım hemen herşeyi bulabiliyorum, ilk defa overcloak'a bile girişeceğim sanırım.

En uyuz olduğum nokta Mehmet Kentel'in liberal sol kıvamındaki yazılarını iyice abartması oldu; da az faşist okumadık Gameshow'da da. Olsun o kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

levelida aldim tek kelimeyle rezalet
hem icnelmis hemde bastansavma olmus

Oyunegzer 145 sayfa iken level 154 den 124 e inmis hemde bu ayki gibi oyun yagan bir ayda ki reklam olayina girmiyorum
oyunezer in taklidinede verdikleri iso oyunada hatta ve hatta editorden de arsiz arsiz satsi rakamlarini yazip aralitka 17bin satmsi olcaz isallah vs geyiklerinede

mafetmisler canim dergiyi koskoca level 5-6 kisinin hap kadar bi ofiste kendi aralarinda saklabanlik yapar gibi yazdiklari birseye donmus
Sosyal ağlarda paylaş

OyunGezer yine çok güzel olmuş, Level'ı daha almadım, alır mıyım ondan da emin değilim zira yukarıda biri demiş, "kendi aralarında yaptıkları şaklabanlıkları yazdıkları bir dergi olmuş" diye, acı ama gerçek malesef. "Eheh, komiğiz biz bakın" tadında ofis maceralarını anlatmaya çalışıyorlar sürekli, ama amaçladıklarının tam aksini başararak itici oluyorlar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha lvl da yapılan bir "espiriye" güldümmü hatırlamıyorum. Hele hele GS zamanlarında adamlar resmen "bakın bizde varız, biz de onlar gibi komiğiz" diye yapmadıkları şaklabanlık yoktu. Verdiği beleş oyunlar dışında niye lvl alınır bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
BU AY LEVEL'DE : EARTH 2160

Açıkçası söyliym aldım bu sayıyı o da bilimkurgusal oyunları sevdiğim için. Ama oyuna kapaktan "2005in en iyi stratejilerinden" yazıp da 2005de askerde okurken "yerden yere vurdukları yazıyı" hatırlamadan edemedim.

Önce yerden yere vur sonra yılın oyunlarından de.

Heyt be.

3-4 yıl önce 2150 oyunun da Blue Jean dergisiyle bundle olarak verdiğini bilirim. Oyunun kalitesi hakkında fikir sahibi oldunuz böylece.

edit: bu ayki dergi harbiden boş. Okumak için zaman harcayıp da ömrünüzden 10 dk öldürmeyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
BU AY LEVEL'DE : EARTH 2160

Açıkçası söyliym aldım bu sayıyı o da bilimkurgusal oyunları sevdiğim için. Ama oyuna kapaktan "2005in en iyi stratejilerinden" yazıp da 2005de askerde okurken "yerden yere vurdukları yazıyı" hatırlamadan edemedim.

o "yerden yere vurdukları" dediğin ekip şu anki oyungezer ekibi olmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...