Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çakma Lost TV8de!

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

http://en.wikipedia.org/wiki/Flight_29_Down

Lost dizisinin çakma versiyonu bugunden itibaren TV8de yayınlanıyor (az önce ilk bölümü bitmek üzereydi ama yarın sabah 09.00da tekrarı var)

Orjinal adı FLIGHT 29 olan 2005 yapımı dizi her biri 13 bölümlük 2 sezondan oluşuyor. Fragmanına bakınca bir zamanlar TV8de izlediğim Tatil Adası dizisine benzettim ama birkaç resim inceleyince 12-15 yaş dizisi gibi birşey sanırım dedim. Yaş ortalaması hayli düşüktü zira. Discovery Kids kanalı tarafından yapılmış ve şu ana dek 26 bölümü yayınlanmış. Ayrıca 2008 gibi 3. sezonu ve film versiyonu yayınlanacak.

Konusunu anlatmaya gerek yok sanırım :)

Yine de LOST yayınlanana kadar çakma LOST izleyebiliriz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Survivor demişken... Dizide dikkat ettim, tüm karakterler yanlız kaldı mı yanlarında kameraman varmış gibi bize dönüyo bişeyler sayıyo. (Survivor'un Türk versiyonu olur ya bunlar kamera gördü mü diğerlerini çekiştirir , işte ondan) Ben çok orjinal buldum.Yani kameraman yok ama adam iç ses olarak sana konuşuyo olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
Survivor demişken... Dizide dikkat ettim, tüm karakterler yanlız kaldı mı yanlarında kameraman varmış gibi bize dönüyo bişeyler sayıyo. (Survivor'un Türk versiyonu olur ya bunlar kamera gördü mü diğerlerini çekiştirir , işte ondan) Ben çok orjinal buldum.Yani kameraman yok ama adam iç ses olarak sana konuşuyo olayı.

malcolm yapardı en iyi aklıma o geldi direk bitmeseydi be dizi
Sosyal ağlarda paylaş

Zheld said:
SturmVogel said:

malcolm yapardı en iyi aklıma o geldi direk bitmeseydi be dizi

anaaa malcolm bitti mi :S ii hatırlattın onun ta tüm sezonları çekiyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...