Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

yunusemre said:

En yakın zamanda nerelere gideceği vs. belli mi? Ankara bahçeli'ye gelse keşke :S

çalışmalar devam ediyo ancak nereye fiber vercez diye bize direk bi bilgi verilmio. ama oraya gelise mutlaka haberin olur merak etme..

cado said:

ya şimdi ben kablosuz modemin şifresini değiştirmek istiyorum ama modeme bir türlü giriş yapamıyorum.bazı sitelere felanda baktım kullanıcı adı ve şifre bir türlü tutmuyor.

birde sanırım utorrent için portu açık heralde?

müşteri hizmetlerini ara 4442220. yardım ederler :) modemin rengine göre değişiyo şifre..

Efrasiyab said:

Dragon Fatiyteysen sen hangi İnternet servisini kullanıyorsun, memnun musun, fiyatı vs nedir? Bende ona atlayayım:)

ttnet <3 süper memnunum :P 8mbte kadar 4gb kotalı 29 TL

_catastrope_ said:

Etrafımda her apartmanda var ama müstakil evde oturuyorum, eve hat çekebilirmiyim diye mail attım cvp atmadılar. Ah bi geçebilsem, 10 yıllık ön anlaşma bile yapasım var o derece :(

apartmandaki switche göre hat çekildiği için yan apartmanın kullanılmayan bir switchinden hat çekebilirler. od a zor iş. olmaz yeni. uraşmazlar :P

kingpin said:

arkadaş adsl hala kapanmadı uyuz oldum lan. çarşamba sabahı kapandı kağıdı aldığım adsl ile yazıyorum şu yazıyı lol.

bişe olmaz bilare kapatırlar. patlamazsın işallah uahsauuahsua
Sosyal ağlarda paylaş

ama bak, turk telekomdan bahsedioruz asdas.. naapcakları ne olacağı hiiç belli olmaz. bhakarsın birden dayarlar faturayı :p hakları da var. kullanmışın öde de diyebilirler uahs.. yahu dur 2 dk. bu hafta sonuna 20mbt sömürmeye başlican işte daha ne istiosun. bu arada aradılarmı seni teknik servisten kurulum için randevu alındımı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben baya bi mail atıp taciz etmiştim esasında amcaları ancak pek bilgi alamadım. Şimdi Çayyolunda güzel bir sitede ikamet etmekteyım ve yan sitelerin bazılarında bu hizmet veriliyor şuan. Bizim siteye gelmesi icin benim bir şey yapmam gerekiyormu, yoksa yönetimin mi birşeyler yapması gerekior, yoksa yoksa sadece sizin elemanlar mı gelip teklif sunuorlar siteye? Birde sunulan teklifi site yönetimleri ceviriormu vs vs bu konuda biraz bilgi verebilirmisin eger zahmet olmazsa Dragon.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

Dragon bu ataköy de çalışmalar yapılıyor bizim sitenin önünden yolu kazdılar sonra çimentoyu döktüler ama şimdi daha yukardaki yolları kazıp onlarada çalışma yapılıyor bütün ataköyün bitmesimi gerek tam anlamıyla hizmet almak için ?
sizin site yoksa ama hemen dibindeki sitede varsa, site yöneticin başvurucak.. [email protected] ayrıca 4442220 bastırın biraz, altyapıyı çekebilirler.. sizin sitede yok sanırım dimi. kontrol edebilirim. şirketten bi bakarım yani pasif de olsa alt yapı varmı yokmu diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...