Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

Abi cildiricam hala gelmediler of
kablolari fln dosediler hersey tamam, ama bi ek yapilmasi gerekiyormus, ekci elemanlar da yakinda toki bloklari var ordaymis. Hersey hazir ek bekliyoruz mal gibi.

zamaninda kutulu reyizi dinleseydik adsl takilirdik bi sure
gerci ona da telefon gerekiyo bizde de o yok sdf

fakir gibi okulda wifi kovaliyorum telefonla ya, acinasi hallerdeyim,,
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

bu sitedeki zımbırtıların herhangi bir dalaveresi varmı? yani 20 mb baglantıyı 55 liraya veriyoruz diyolar hakikaten 55 liramı yoksa bir adil kullanım kotası saçmalıgı falan filan varmı? kullanan birisi varsa eğer yardımcı olabilirmi?

Propaket olmayan her tarifenin adil kullanım kotası var.
Sosyal ağlarda paylaş

Osirix said:

Fransuxa said:

bu sitedeki zımbırtıların herhangi bir dalaveresi varmı? yani 20 mb baglantıyı 55 liraya veriyoruz diyolar hakikaten 55 liramı yoksa bir adil kullanım kotası saçmalıgı falan filan varmı? kullanan birisi varsa eğer yardımcı olabilirmi?

Propaket olmayan her tarifenin adil kullanım kotası var.
adil kota öylesine var, bakmıyorlar. az okuyun arkadaş ya

şu topiğin yarısı aa bizim burda vardır kesinlerle kalan yarısı da adil kullanım var mı acabalarla dolu. bi de siyıgılın bize hala bağlamadılar ühühühüleriyle
Sosyal ağlarda paylaş

abi metronetten ÇIKAMADIM zaten.

quik kablo çekmeye geldi, adamlara şurdan geçir burdan geçir dedik, bina içi kanaldan geçirin delik delmeyn diye, mırın kırın ettiler sıkıştı geçmiyor vs, biz de deliksiz alternatif bulunca gene çağırırz dedik.

ALLAH KORUMUŞ RESMEN

CCC METRONET CCC nurnuraniiiiiii

sözlükte falan da baktım entryler var, kotalamaya başlamışlar milleti.
Sosyal ağlarda paylaş

insanları da anlamıyorum, donanımhaber yangın yeri olmuş. bile bile sözleşmeye imza atıyosun, yok öle bişey uygulamıyolar diye. hani o riski alıyosun yani, beş sene daha uygulamyabilir.

şimdi kota gelince küfürler, dava edelim imza toplayalımlar havada uçuşuyor.

bile bile lades yani, bir uyanık siz misiniz vatandaş.

said:
Böyle rezillik olmaz ..1 mbit e düsürmüşler hızımı ..donanımhaber'e bile zor girdim ... tonla para veriyoruz adamlara yaptıkları hainliktir ..başka açıklması yok bunun ...işin kötüsü 24 ay Taahhüt verdik abone olduk...Tekrar ttnet'e geçecem ..Allah belasını versin bunların.
Sosyal ağlarda paylaş

donanımhaberde kızıp köpürenler ufak bi kesim bir de.

hani ülkedeki çoğu kullanıcı da download nedir bilmiyor, bisürüsü laptop kullanıyor, modemi kapının üstüne koyup wirelesstan giriyodur işte, façeye giriyodur, mynete giriyodur yetiyodur. hızın kotanın farkında bile değildir. wireless kopar netim kopuk diye firmayı ararlar falan.

geriye kalan downloadçı kesimin de yarısı adamlara bahane sunan İNTERNET BOŞ DURMASINCI tayfası, mesela house of wax filmini 1080 indiren yüzüne bakmadan arşiv yapanlar falan.

ama en düşük adil kullanım kotası 500gb falan olsa, inandırıcı olur niyetleri de.

hani bugün ttnet tivibu gönderiyor, sabahtan akşama tv net üstünden gelsin dye, SOL digitürk netten maç satıyor falan. bunlar bandwidth yemiyor da DL mi yiyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

insanları da anlamıyorum, donanımhaber yangın yeri olmuş. bile bile sözleşmeye imza atıyosun, yok öle bişey uygulamıyolar diye. hani o riski alıyosun yani, beş sene daha uygulamyabilir.

şimdi kota gelince küfürler, dava edelim imza toplayalımlar havada uçuşuyor.

bile bile lades yani, bir uyanık siz misiniz vatandaş.

said:
Böyle rezillik olmaz ..1 mbit e düsürmüşler hızımı ..donanımhaber'e bile zor girdim ... tonla para veriyoruz adamlara yaptıkları hainliktir ..başka açıklması yok bunun ...işin kötüsü 24 ay Taahhüt verdik abone olduk...Tekrar ttnet'e geçecem ..Allah belasını versin bunların.

abi şu çok iyiymiş cidden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...