Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladinlere bir soru

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Pala ile :

5 man instance da heallarsın ama hot olmadıgı icin cok rahat degil,

genelde MT healer icin design oldugu icin 10-25 mende rocks

PvP de karsına mana burnerlar cıkmadıkca rocks ( ama kendini heallayarak dusmanları patlatamazsın tabi)

Retri : cok acayip ugrasıp cok acayip gear yapman lazım buda cook zaman harcaman lazım demek ki bu senin istedigin sey degil

LvLlamak sorun degil, lvling i kolaylastırdılar eskisinden cok daha rahat,

Tank olarak olar, son patch deki bufflanmayla tanklar rahat rahat her yeri,

Kısaca : lvllemesi en kolay class degil ama zor da degil,
PvP de cok iyi,5 man PvE de vasat ama isini yapar,10+ men de rullz,Dps olarak maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

2.5 senedır hala paladın oynuyorum :D
lvl kasması kalay sayılsada kımı yerlerde anan aglıyor tamamaen lıght 60-70 maceram tam 1 ay surdu :D
oncelıkle kendınle benımsemen lazım charını benim 69 rogueum var 64 mage var ama genede paladımın yerını tutamıyor.
arenada yaptım bg de yaptım zamanında.ama pvp ısı bı yerden sonra kabak tadı verıyor bana.pve yapacaksan bufflarından dolayı raidlerde vazgecılmez olursun pala olmazsa raid olmaz gibi bisi (en azından allylarda :D) ole arenada ruj muj gelse nafıle verırsın prot agacına 20 talent %150 intterup engelleyecın oluyor :D halledıyorsun bır sekılde :D s.pri veya kas dıyecem bıkmısındır priden :D warlock kas desem elını sallasan ellisi acıkcası hybrıt zor ıs yav )
Sosyal ağlarda paylaş

arcane (biz) frostmanedeyiz

baslarim pveye abi gel pvp yapariz
pala kasmak cok kolay bir tek caster moblar gicik ediyor
ben cok kisa surede 62 yaptim palayi ama bu yilbasi geyigine giremiyorum is yaptiriyorlar amele olduk evde

arena tecrubem yok pala icin ama sam'i dinleme yeterli
paladinsiz 5v5 falan yok gibi bir sey zaten bu bile yeterli

neyse sen gelince char ismini falan buraya yaz veya ozel mesaj at ekleyeyim listeye

char sayisi fazla oldugundan zor olur beni eklemen
Sosyal ağlarda paylaş

Spark abi Magtheridon icin olu diyolar ya, bi de Nihilum falan varken bole casual oynanmaz simdi orda : P Geyik muhabbet fln olsun diye sadece.

Sabri nolcak olm ev mi aliyoz : ) Bakalim hosuma giti gibi lvl 5 oldum ama yarin vize var ona geciyorum simdi hehe.
Bu judge olayini asla anlayamamistim simdi anladim, da bu biraz imba en azindan su level icin, beser beser kesiyorum moblari : P
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe 3 yıl oldu betayla birlikte paladin maceram bea :P

lvl kasması artık kolay. paladin ile biraz tükeniyorsun mob keserkene ama sonuçta down time ı çok az.

retri olmayı düşünyorsan hiç paladin kasma derim. Çünkü retri olabilmek için acaip iyi gear kasmak lazım ki anca millete yaklaşabilesin.

holy olarak oynarsan pve de pvp de kendiliğinden gelir. Hele ki horde da paladinler (ne kadar aksini iddaa etseler de ) aranan elemanlardır.

5-10-25 fark etmez. healing in ve spell crit in iyise her yerde takır takır heallarsın. hatta MT healing konusunda en iyisi diyebilirim.

pvp de de iyi bir setupla iş görürsün. Tek sorun mana burn yapan kişiler.

prot olur tanklarım diyorsan onun içinde çok iyi gear toplaman lazım. paladinlerin tanklık konusunda sorunları hala var ama tbc de büyük yol kat ettiler.

sonuç olarak milletin seni heal bot olarak görmesine alşıkınsan ve baymayacağını düşünoyrsan, paladini tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:
arena tecrubem yok pala icin ama sam'i dinleme yeterli
paladinsiz 5v5 falan yok gibi bir sey zaten bu bile yeterli

evet paladinin böyle gimp olmadığı zamanlardan kalan üretim fazlası charları atamıyorlar bir günde takımlardan. (:P)

ille merak ediyorsan penth yazayım neden paladin pvp'de all-time low:

- özellikle en son yamada rakibin bütün bufflarının görünebilmesi olayı büyük sekte vurdu paladine. neden? paladin oyunda bufflarıyla yaşayıp ölen 1-2 sınıftan biri. belki de en bağımlısı çünkü debuff namına olayı da yok. devamlı sıfır buff geziliyor neredeyse artık rakip gerizekalı bile olsa.
- yukarıdakine ilaveten sınıfların yarısında ofansif dispel var artık hunter dahil, (lawl) çat çat bop gitmiş çat çat bof'u mage almış sizin warriorunuzu kitelıyor onunla vs
- tbc başladığından beri devamlı nerf geldi holy tree'ye. ki pvp dersen halen holy dışında paladin isteyen yok. o kadar epic season 2 full setle bir yıl öncesindeki mavi eşyaların outputu çıkıyor neredeyse.
- buna rağmen diğer sınıflar nispeten güçlendirildi, paladinin yenebildiği 1-2 sınıftan biri hunter kalmıştı mesela o da yenilmez halde. tbc gelmeden rogue yenilirdi neredeyse her zaman, onlar yenilmez halde bir yıldır.
- solo olayı en kötü sınıf pvp'de. en altta birisi olmak zorunda ve bu paladin.
- retribution dmg iyi görünüyor (en azından raid için çünkü moblar salak olduğundan devamlı melee rangedesin) ama bof'a ağır nerf geldiğinden beri rangede durabilen pek paladin olduğunu sanmıyorum.
- 2vs2 ve 3vs3 arenalarda direkt kötü healer paladin. bunu oynayanlar bilir. druid, (özellikle bu) priest, şaman bunların hepsi daha iyi.
- 5vs5 arenada ise etkisi hayli azaldı önceden anlattıklarımdan ötürü. 10k mananın assist train altındaki bir priest tarafından ne kadar hızlı yakılabildiğini bilseniz şaşarsınız eminim ki. ya da bir fear bitene kadar mananızın çeyreğinin emilebildiğini. genelde bunlara cevaplar "ama lock/priest olmak zorunda karşıda" oluyor genelde, ki karşıda %90 ihtimal var bunlar.
- ha ayrıca artık huntera bile verilen YÜZDE ELLİ, YERSEN(TM) healing debuff olayının yaygınlığına değinsem mi bilemeyeceğim.
- her bir halta diminishing geldiği halde spell interruptlara gelecekken son anda geri çevirilen diminishing olayının eksikliği sonucunda casting yapmadan heal atamayan sınıf paladin, tek bir rogue tarafından bile sonsuzluğa kadar kitlenebilen tek sınıf.

kabaca böyleyken böyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

paladin konusunda sami dinledigin gun wowu birak bence
ben kendimi bildim bileli sam paladin konusunda aglar

bir suru yeni takim kuruldu armoryden bak penth kac tane 5v5 takiminda paladin yok (ilk 10lara bakman yeterli)

bana sorarsan pvp healer olacaksan disc priest veya resto druid takil ama paladinde oyle samin agladigi kadar kotu degil sonucta oynayana bakiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...