Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

steam maalesef herşeyin kendisinden alınması istiyor bildiğim kadarıyla, yoksa çalıştırmaya izin vermiyor sanırım. medieval 2 modları yapanlar da yakınıyordu millet mod oynayamıyor diye. eu3 expansionları farklı yerden alanlardan da cinnet geçiriyordu geçenlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

yaw bu mass effectin 2. dlcyi (pinnacle station) nasıl oynuyoruz lol,
herşey orjinal ana oyun steamden, ilk dlc zaten free, 2. dlc ea store dan, bu şekilde deneyince cd istiyor? :p

Kötü bir haberim var, pinnacle station dlc'si çoğu oyun sitesinden 2/10 ile 1/10 arası değişen skorlar aldı. Oynamasan da bir şey kaybetmezsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

steam maalesef herşeyin kendisinden alınması istiyor bildiğim kadarıyla, yoksa çalıştırmaya izin vermiyor sanırım. medieval 2 modları yapanlar da yakınıyordu millet mod oynayamıyor diye. eu3 expansionları farklı yerden alanlardan da cinnet geçiriyordu geçenlerde.

Heir to the Throne'ú Impulse'dan aldim, Steam'den aldigim EU3 uzerine kurdum ve Steam menusunden calistirabiliyorum. Install sirasinda bir sorun yasadim ama olay Steam'den degil Impulse'dan kaynaklaniyordu.

Install esnasinda nereye install edilmesi gerektigine vs. dikkat ettikten sonra bir sorun cikmaz gibi geliyor oyunlarin cogunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...