Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

bu EA'de her şey %50 indirime girmiş. mass effect 5 dolar, dragon age 10 dolar. alayım dedim ama bunlar steam'de aktive olmuyormuş. bir de bi forumda galiba ea bilgisayarında kopya ea yazılımı var mı diye scan ediyo falan yazmıştı elemanın biri. var mı böle bir şey? gerçi olsa da önemi yok, kopya EA oyunu oynamayalı baya olmuştur.

Ama güvenilir midir bu EA Store, steam gibin? kısacası alınır mı ea store'dan oyun? var mıdır bilgili birileri
Sosyal ağlarda paylaş

güvenilirden kastım hani bu adamlar hırsız mı falan diil. update'ler tıkır tıkır işliyo mu, oyunlar problemsiz çalışıyo mu, güvenilirlik bakımından nasıllar yani bu açılardan bakınca ve steam ile karşılaştırınca.

33 liraya dragon age + exp downloadable var veya amazon'da 50 liraya kutulu var. kararsız kaldım hangisini alsam diye. mass effect 1'de de 6 lira mı ne farkediyordu.

her zaman kutulu tercih etmişimdir esasında. siz böyle ufak farklar olunca yine de DL mi tercih ediyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

You do it wrong. EA'ya niye ekleyesin ki, Steam ne ise EA o değil.

Yanlış anlamışın Steam konum olarak ne ise EA da kendi oyunları için o. Yoksa Steam = EAdownloader ilişkili demedim.

Ayrıca ben zaten olanı yazdım, steam den aldığınız EA oyunlarının keylerini EAdownloader a giripde oynayabiliyorsunuz (en azından 3-4 oyuna uyguladım çalışıyor).

Ama EA downloader'dan aldığınızı Steam e ekleme imkanınız olmuyor sanırım, onuda denedim bende olmadı =)
Sosyal ağlarda paylaş

yok mesela sims medieval steam üzerinden satışa çıkmadı ama kutulu sürümünü ea store'a kayıt ettirip istersen download edebiliyorsun.

hani şimdi steam'e özenmeyen bi dağıtımcı yoktur, adamlar oyun yaparken şimdi pc piyasasının yarısına hakim bi dağıtımcı oldu. her firma daha fazla kitleye erişebilmek için valve'e ihtiyaç duyuyor.

microsoft gfwl ile, ea ve ubisoft da (hatta rockstar da, gerçi onlar pc işini bıraktı gta'dan sonra) kendi ağları ile benzer bi hizmet vermeye çalışıyorlar bence.

sonuçta steam de böyle çıkmadı mı, half life ile oyuncuları kendi ağına kaydettirdiler, sonra çıkan içerikler yeni oyunlar derken bi pazar alanı oluştu.
Sosyal ağlarda paylaş

EA downloader'a kötü demiyorum ama Steam ile karşılaştırılamaz bir servis. Bilgisayarda 15 tane downloader çalıştıracağıma bi steam açık, herşey içinde. Bilgisayarın oyun merkezi direk o. Friends listi olsun, yakında eklenecek video çekme olsun, SS alma olsun, o olsun bu olsun gibi şeyler varken, ordan alıp EA'ya niye ekliim? akıl karı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...