Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper İnternet Dönemi !

dEaThMooN

Öne çıkan mesajlar

Ne fiberoptiği ya.TTNet daha sokaktaki kabloları fiberoptik yapmakla uğraşıyo,evemi fiberoptik çekecek?Peh.
Vdsl ve adsl en ucuz ve maliyeti düşük internet servis seçenekleri,ki gündemde olanda bunlar.Elbette ucuz ve maliyeti düşük olanı göreceğiz önce.

Şahsen bende yurtdışı çıkışlarının 200gbps olmasını tercih ederdim,süper yavaş internet yerine.Gerçi 30 gbps belki p2p'de daha çok işe yarar ama netice olarak youtube'da hala video izlemek için bekleyeceksem gelmesin öyle internet daha iyi.

Süper hızlı diye bide tarife sokuştururlar şimdi tam olur.Adsl'den pahalı olacağı 2+2=4 zaten.Yurtdışındaki bazı servis sağlayıcılarda 24mbit ile 100 mbit'in fiyatı bile aynı.Aradaki fark birinde evine fiberoptik çekiyolar,diğerinde adsl2+ kullanarak elde ediyosun.Fiyat olarak aynı,limit mimit yok zaten.Türkiye'deki herşey bi fırsatcılık üzerinden gittiğinden herşeyin iyisi geç geliyo.Önce ucuzu ve maliyeti düşük olanı kullanmak zorunda kalıyoruz "sonra nasıl olsa getiririz iyisini vurgunu yapalımda" mantığı.

Süper internet (td)
Sosyal ağlarda paylaş

komplo teorisi gibi olacak ama...

henüz 3-5 gün oldu kotalıdan (1mbit) sınırsıza geçeli. (oyun moyun indireceğim diye) sanki kotalıdayken bağlantım daha düzgün daha hızlı çalışıyor gibiydi. şimdi sınırsız kullanıyorum ama youtube da video açılana kadar ya da sopcast ten bir maç izleyeceğim diye akla karayı seçiyorum.

bunlardan beklerim valla kotalılar internetten memnun kalıp sınırsıza geçsinler ya da kotaları dolsun diye çifte standart yapmalarını.
Sosyal ağlarda paylaş

la_bombonera said:
komplo teorisi gibi olacak ama...

henüz 3-5 gün oldu kotalıdan (1mbit) sınırsıza geçeli. (oyun moyun indireceğim diye) sanki kotalıdayken bağlantım daha düzgün daha hızlı çalışıyor gibiydi. şimdi sınırsız kullanıyorum ama youtube da video açılana kadar ya da sopcast ten bir maç izleyeceğim diye akla karayı seçiyorum.

bunlardan beklerim valla kotalılar internetten memnun kalıp sınırsıza geçsinler ya da kotaları dolsun diye çifte standart yapmalarını.

bu dedikodu yaklaşık 1 yıldır var zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...