Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:
Haftasonalrı akşamları oynuypruz işte. Cumartesi yine akşam toplanırız 8 gibi.

ya işte şu 'gibi' kısmını düşünmeyin arkadaşlar, 8 dedi mi herkesin gelmiş olması lazım. yoksa olmuyor bu iş.

black temple raidlemeyecen ya viktor, frostmane'de lvl kastığını biliyoruz. (:P) gideceksen de kontrol edersin 10-15dk sonra ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kusura bakmayın ama benim pazartesiye 2 tane projem var ve bugun oyuna gelicem diye bu aksam lab'a ugramadım bile calısamadım; yani yarın aksamımı kesinlikle orda gecirmem lazım.

Yarınki oyuna ben gelemiyorum kusura bakmayın.

Eger gelemiyosanız onceden soyleyin de bari, hani mesela bilsem bugune labda kalırdım yarına bos olurdum...
Sosyal ağlarda paylaş

hak vermemek elde değil cidden. ben de wow arena maçımız yapılacaktı onu iptal ettirdim, ayıp oldu insanlara yok yere.

isterseniz bırakalım bu işi, sonu gelmeyecek. ben de önümüzdeki ay zaten şehir dışında olacağım bir süre muhtemelen. savaş başlarken yarısında kalacağımıza şimdi bırakabiliriz. bu kadar eziyete değen birşey yok ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bi sorum var.
nası adam olmıyan bi yere transport gemileriyle adam cıkarabiliriz?
illa ambitious assault mu yapmam gerek? ingilterede sadece adam olmıyan yerlerde coastal fort yok onlara da ben adam cıkaramıyorum. diger yerlere cıkarmaya basladıgım anda 123123 tane gemi gelip dövüp gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...