Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdisi Cikislari

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

ya iste bole sacma salak tipler korursa telekomu olucagi bu. allah belasini versin bu telekomun . Yurt disinda 2mbit lik baglanti parasiyla bize 256k veriolar rezalet. Birde Tum turkiyede yurt disi cikisi kapaniyor. Bu tip bir olay amerikada filan olsa heralde yer yerinden oynardi. 2 saat elektrik kesildi diye binlerce dava acilmisti. 2 saat once turk hosting sitelere de girilmiyordu. Buna sukur dedirrtiler ya helal olsun.[hline]Magent lvl 50 ice wiz
Mordoskull lvl 35 arms

Sosyal ağlarda paylaş

herhangi bir bilgim yok, ama sabahtan beri bağlanabiliyorum. ama korkmayın kimse yok sabahtan beri.

said:
ReaperXS, 04 January 2004 15:47 tarihinde demiş ki:
icqya bağlanabilen var mı? varsa nasıl?![hline]
[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar düz mantıkla koyun gibi önüne konan herşeyle idare edip, hakkını aramayan insanlar yüzünden bu hale geldi bu ülke zaten.. Parasını veriyosan istediğin yerde istediğin şekilde hakkını aramak için sesini duyurabilirsin, gerçekten üzülüyorum.. Umarım ilerde daha hayati bi konuda devlete işin düşmez ve hakkını aramak zorunda kalmazsın Sin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin, 04 January 2004 15:28 tarihinde demiş ki:
2 saat net gidince borsada milyarlar mi kaybediyorsunuz ki, bir kurum u bukadar acimasizca eleştirebiliyorsunuz?
Ha hadi benim gibi yarin a paper hazirlaman gerekebilir netten resource bulman gerekebilir ozaman sovmeye hakkin vardir...
Ama 2 mp3 cekemedik 1 saat mmo oynuyamadik diye bole sacma eleştiriler yapilmaz.[hline]Sne v'Knox / eclipse / Master Çorba / FrF

hayır sanane ya ben paramı veriyosam istediğimi indiririm sanane,
illa ödev mi yapmak lazım
iyi o zaman boşver ya koptuysa koptu diyip kıçımın üstüne oturuyum öylemi
bravo valla
bugün sen ödev yapıyosan yarın ben yapıcam biraz da böyle düşün istersen Sin cim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilverSurfer, 04 January 2004 16:03 tarihinde demiş ki:
said:
2 saat net gidince borsada milyarlar mi kaybediyorsunuz ki, bir kurum u bukadar acimasizca eleştirebiliyorsunuz?
Ha hadi benim gibi yarin a paper hazirlaman gerekebilir netten resource bulman gerekebilir ozaman sovmeye hakkin vardir...
Ama 2 mp3 cekemedik 1 saat mmo oynuyamadik diye bole sacma eleştiriler yapilmaz.[hline]Sne v'Knox / eclipse / Master Çorba / FrF

hayır sanane ya ben paramı veriyosam istediğimi indiririm sanane,
illa ödev mi yapmak lazım
iyi o zaman boşver ya koptuysa koptu diyip kıçımın üstüne oturuyum öylemi
bravo valla
bugün sen ödev yapıyosan yarın ben yapıcam biraz da böyle düşün istersen Sin cim.

tmm ya üzerime gelmeyin
alla alla iyiki bi karşı tarafi savunduk lol
hahaha[hline]Sne v'Knox / eclipse / Master Çorba / FrF
Sosyal ağlarda paylaş

hakakten ya parasını almasını biliolarsa sağlayacaklar bağlantıyı acil bişi yapmaya ihtiyacımız yokki
dötümün keyfine surf yapmak istiyorum nette kimene
kopmasın kardeşim bağlantı[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

Bone bence çok haklı. Burada ne yaptığımız değil, nasıl bir hizmet verecekleri önemli. Mmorpg bile oynayacaksak bence bu da en az bir iş görüşmesi kadar önemli. Oyun bir rahatlama yolu, başka şeyleri tam olarak yapabilmemiz bunlar da gerekli ve önemsenmeli. Herşeyde hata olur kopma olur bozulur..Önemli olan ardından acil ve mantıklı bir açıklama yapıp kullanıcılara ulaşmak. Bunu mümkün kılacak olan onlar.. Biz aramamalıyız ne oldu yine diye..onlar bize ulaşmalı.ne şekilde olursa olsun. Onca para alıp az adam çalıştırıp kar etmekle bitmiyor işler. Ayıp size ayıp![hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 04 January 2004 16:16 tarihinde demiş ki:
sin gercekten komiksin
her ay odemesini takır takır aldıkları bi hizmeti veremiyen bi sirketi napalım tebrik mi edelim
evet belki odevim war
belki bi iş anlasması war
yada en absit kız arkadasımla goruscem sana ne
sana ne
bana hizmeti vericen
yoksa para almıcan[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 02 December 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bone'unkinin benzeri, şaka yollu asılmalara bi diyeceğim yok.

3 4 post ustu oku[hline]Sne v'Knox / eclipse / Master Çorba / FrF
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sanerixx, 04 January 2004 16:13 tarihinde demiş ki:
biz de boyle bi$i yapsak?

Düşünsenize... Ellerinde çeşitli tüfekler, roketler, bombalar vs. olan insanlar toplarla tanklarla "Project Mayhem" tarzı bir uygulama başlatmış. Tamam, çok iç açıcı değil, ama insanın şiddet duygusu azınca kafasından böyle şeyler de geçmiyor değil.

Oyunlarda bilimum çeşit tabance ve tüfeği basılı tutuyoruz sürekli... Bir de gerçek dünya uygulamasını görmek fena mı olurdu? :)[hline]Berkin Bozdoğan
BYTE & PCPratik
Sosyal ağlarda paylaş

Manyak mısınız yaaa.
Dağılın internet yok başınıza vurdu birbirinize saldırıyosunuz. Yıllardır burda yaşıyorsunuz alışmadınız mı bu durumlara. Her şeyin kelle koltukta gittiğine. Bu hizmet de öyle. Bu Türkiye' de heryerde böyle. Sanmayın ki, özel sektörde farklı. Bunda da aynen öyle. Bu Türk mantığıdır, idareten günü kurtarmak.
Böyle bir mantık içersinde iş yapılıyor diye birbirinize yüklenmeyin kırmayın salak salak da konuşmayın. Bence birbirinizi dolduruşa da getirmeyin, diğer topiclere dağılın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin, 04 January 2004 16:23 tarihinde demiş ki:
bu arada benim netimde niye sorun yok?
hmm

*acaba telekomun başkani kuzenim diye mi? diyerek düşünür...*[hline]Sne v'Knox / eclipse / Master Çorba / FrF

telekomun bir başkanı da mı vardı? güldürme beni[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Çok talihsiz bir "şaka" yaptığını varsayıyorum, aksi halde öyle bir söverdim ki, telekom bile oha derdi...[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu salak herifler icin zor olan seyi anlamiyorum. Hem paralarini aliyorlar, Dunya sartlarina gore bile fazla. Hem de hizli ve kesintisiz bir internet sunamiyorlar. Bu is bu kadar mi zor? Bence asil tiksinilmesi gereken devletin elinde kaynak varken birsey yapamamasi, diger ozurlerinin disinda. Galiba butun internet paralarini alip borclarini filan oduyolar hic bir baglanti destegi yada artan talebi karsilayacak yeni port dagilimlari yapmiyorlar... Ayrica suan yurtdisi baglantilari kesilmis durumda ve zaman, gidip yurt ici baglantilari ile avunma zamani degil. Eger herkes duyarsiz birer odun olacaksa bunun yeri burasi degil, en azindan biz olmayalim.[hline]Magent lvl 50 ice wiz
Mordoskull lvl 40 arms

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...