Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdisi Cikislari

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

3 hafta söylentilerinin aslı astarı varmı, bilen varmı?[signature][hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.

Umrae
Sosyal ağlarda paylaş

burda diyolar ki ;
bu gece hersey super olacak.
bunnara inanmamayi,guvenmemeyi ogrenmis olsamda bi umit beslemeden edemiyorum.[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Ben uzaylıya uzaylı demem o uzaylı bize merhaba demedikçe.
Forumun cop kokmasina karsiyim.
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

zaten yurt dışına ne ihtiyacımız var bundan 10 15 sene önce kendi kendine yetebilen nadir ülkelerdendik şimdi ne kadarda çok yurtdışına bağımlı hale gelmişiz bir bakın :)[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Portekiz açıklarında yaşanan problemin giderilerek arızalı olan SMW-3 kablolarının yeniden servise verilebilmesi amacı ile 13 Ocak 2004 saat 22:00’ den 14 Ocak 2004 saat 01:00 ‘e kadar tüm kablolar üzerinde bir çalışma yapılacak olup, belirtilen saatler itibarı ile arızalı olan hatlarımızın yanı sıra SMW-3 kabloları üzerinde yer alan 622/622 Mbps kapasitemiz de devre dışı kalacaktır.Çalışmaların tamamlanması ile kesik olan tüm kapasitelerimizin devreye alınacağı SMW-3 yetkililerince ifade edilmiş olup; bu durumda toplam 2.329/2.019 Mbps yurtdışı kapasitemiz aktif olarak hizmet verecektir.

---------------------------------------------------------
Ya şimdi benim anlamadığım eskiden internet çıkışlarımız yine bu hatlar bozulmadan önce 2,000 mbps değiilmiydi ? Yoksa daha mı farklıydı ? Yani şimdi yine eskisi gibi mi olacak yoksa yurt dışı çıışları artacakmı ?

[Bu mesaj Arkansis tarafından 13 January 2004 15:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burun kıvırmamak lazım. Eyer yapaciliceklerse bir gün feda olsun zaten gideceği kadar gitti. Asıl o birgünü verdikten sonra hala aynı boktan neticeyi almamak için dua edelim heh.

Hem sabah 10.20 deki finale çalışma imkanı doğdu, ben mutluyum gibi :p[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

yurticiyle ilgisi yok abi sadece o hat uzerindeki calisan kismi kapatacaklar 3 saatligine sonra onarip tamamini acicaklar.
umarim bi aksilik olmaz. bu gece saat 1de hazir olacam daoca girmek icin ehe. :)[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj thanatos tarafından 13 January 2004 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sanmıyorum yurtiçinin etklieneceğini çünkü sadece yurtdışı kabloları serviş dışı kalacaktır yazıyo.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Ehuehu 3 saatte iş mi bitirir bizimkiler?
bencede Abso'nun dediği gibidir.
Yoksa bizimkilere kalsa "Tamam abi Haftaya söz bitiroz"
şeklinde uzar gider.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

bizim hasan ,huseyin yapmiyo abi bu isi. :) singapur telekom sanirim o hattin yetkilileri o herifler yapiyolar. :) bizimkiler yapsa bende derdim 1haftada anca yaparlar diye ehe[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ne yapsam ne yapsam
Telekora kafa göz dalsam
İp denizlerinde bir bir yüzüp,
GÖzümü 90kblı downloadlarda Açsam..
Sessiz sessiz ulaşamayan bitlere bakarken,
Telekor bizden çatır çatır paraları alırken,
256 ADsl le durup durup reset atsam..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Başlangıç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...