Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

japon yakın dövüş sanatlarının kullanıldığı oyunlar arıyorum..

Sam

Öne çıkan mesajlar

abi kill bill'in oyunu çıkar mı??

burada bahsettiğiniz samurai showdown felan sıradan street fighter clonu..
kenshin'deki teknikleri kullanamassın..

kenshin'in oyununa bakacam ama mana, zelda gibi japon rpgleri gibi birşey olacağını tahmin ediyorum..

Mesela Diablo 2'deki assassin çok güzel teknikler kullanıyor, kendi kombolarını yapabiliyorsun felan..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç oyna sıkıştırma kendini git al bi katana sallaya sallaya ögrenirsin sonra evine tahta adam fln alip kesersin yada alternatif bi oduncu fln olursun

ben pcde chaos legion'i oynamiştim baya iyiydi oda ama büyü flnda vardi, bi suru special fln atiodun onuda tavsiye ederim[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi sana Blade & Sword öneriyorum kesin git kap gel..
Bana ilaç gibi geldi oyun..

Bir karakter seçiyorsun, direk, hantal, esas oğlan, hızlı kadın şeklinde Savaşçılar var ben ortadakini seçtim ehehe Kenshin koydum adını da..

Başta sanki Diablo 2 havası var gibi..
hatta Level'da "Kısa Kısa" kategorisine giren 3. sınıf firmalar var, o tarzda Diablo 2 kopyası oyun sandıydım ilk başta.
(4. sınıf firmalar herhalde "Skater" "Bumptetris" gibi oyun yapan firmalar, hani büyük marketlerde OEM olarak satılan tek oyun onlar)..

Skill sistemi mouse sistemi felan herşey Diablo 2'ye çok benziyor..
İlerledim biraz.
Yaratık kestim felan..
"acaba shift tuşu felan ne işe yarıyor item gösteriyor mu" dedim.
Bir baktım adam koşuyor.
Ehe tam gaz bir koşuş.
Yeni özellikler çıktı felan 12. seviye oldum ama ben hala sadece hızlıca koşup adamın içinden geçen, o sırada da kesen (skill ağacında en solda en üstte ilk atak) olayı
daha sonra da shiftle adamı vurmayı seçiyorum zevkli oluyor..
Daha bir sürü özellik var ama ben bu tip saldırıyı çok sevdim..

Daha sonra Kız karakteri seçtim adını "Nina" koydum..
Kız süper kombo koyuyor..

kombo olayını söyleyeyim, bir yaratığa üstüste 4-5 kere vurursan yukarda rakam çıkıyor felan..
Bazı özel hareketler sonucu sonra bu sayıyı arttırabiliyorsun..
esas oğlan 4 kere vurabiliyor..

ama kızla oynarken iki zombieya tekmeyle karışık saldırırken 20 combo yaptım ehe süper..

tavsiye ediyorum direk git al..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

sam eski gene 1999 - oni var.
Ateşli silah ve japon dövüş sanatı eşliğinde dan dun idniriyorsun milleti, fps türünde ama hareketler çok güzeldir.
Ara biryerlerden istersen, anime tarzı 3d çizimler filan bayağı eğlencelidir, hele oyun müziği süper benec. Dım dım dım bass süperdir, zaten tuşları öğrendiğinde ve iyi bir ses sistemi ile oyunu oynadığında duramıyorsun!!

:)

Arada katana araştırması yapıyordum, ama önce ipe bağlı toplarla çalışma yapmaya başladım tavsiye ederim. Kılıca geçişi kolaylaştırıyor.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...