Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cm 03-04 adam tavsiyesi...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Bu tip bi başlık bulamadıım için açıorm.
Ben bjk ile 3. sezonumdaym 2 sene uefa yı ve super kupayı aldm filan neyse.

18 yaşndaki bayer münihli Soner Sakarya ilhanı pancuyu filan yedekte bırakıo 3-5-2 oynatıorm bu arada.
bide 15 - 16 yaşlarında Mustafa Osman (Osman Mustafada olabilr) adam gol kralı oldu diyarbakırda hemen transfer ettim adam atıo harbi :) ikisininde özellikleri ii deil ama oyunda çok ii işler yapıolar.
Bide Hübschmann sparta da çok ii bi defans oyuncusu

Oyuna başladınzda Alpayı free transferden alabilrsnz alpayda ii işler yapıo.[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Jonathan Keane (19 yaşında MC - ilerde süper oluyo)
Pablo Gonzales (21 yaşında DRLC - both feet ratingleri çok iyi değil ama eğer kötü bir takımsan al oynat yani... ama intermiş realmiş oynayamaz... galatasarayda oynatıyorum)
Maxim Kualante (22 yaşında DMC - süper ratingler süper gelecek heryerde oynar ama Foreigner olması hoş değil)3
Gabriel Ganucci (17 yaşında AMC süper oluyo bu da ilerde)
kolaygele...[hline]Biring biring ming bolur, tama tama göl bolur.
Sosyal ağlarda paylaş

türk işte soner sakarya ve mustafa osman war
necati aşmış bi adam bu arada affetmio
oyunun bugına sinr oldm her geçen sezon yabancı hakkım azalıo 5 e indi şu an takmda 5 yabancı war ahmed hassan la pancuyu da göndercem gibi ztn[hline]A Robin Red breast in a Cage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bana bi kaleci lazım.Volki ve receple olmuyor.Chailevert'ı aldım ama oda seneye emekli olcak.Bana şöyle genç bi kaleci lazıım.+ Süper delici forvet lazım ama ucuz olandan.Tuncay gidici Hooijdonk da emekli olucak gibi... (forvet hooijdonk özelliginde olursa iyi olur )[hline]A.k.a Maerglin
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kaleci sorunu çekiyordum fenerde colkan and recep lengeroviç mübarek taaa ki Sebastian Saja yı görene kadar:). Çok mükemmel ve ucuz bir kaleci 24 yaşında Yanılmıyorsam eccentirnity(Yanlış yazmışımdır) ve tendy to punch haricinde çoğu özelliği 16 nın üstünde. Biraz remini upload ederim bir yerlere:)
Sosyal ağlarda paylaş

hmm kaleci bi tane rus kaleci ilk başladıında free transferden alabilrsin baya ii kaleci

bide carlos ruiz war o da boşda fena deil
etheringhton war west hamda sol da oynuo adam harbi ii

dela pena , zoran mirkovic ikiside boşda ikiside ii mirkoviç ii yani baya[hline]A Robin Red breast in a Cage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 23 December 2003 20:16 tarihinde demiş ki:
tüRK VAR mı bildiğiniz iyi bir adam?[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.

hamit altıntop
küçük takımlarla oynamaktan sıkıldım, milan'la başladım. serginho ve rivaldo yaşlandı bu adamı aldım direk ilk 11 başlatıcam şimdi. yarın geliyor takıma (oyunda yani heh)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer 3. veya 4. liglerde oynuyosanız süper bir adam tavsiye edicem:
Mauro Zaccagnini(Tivoli de oynuyor. AM/F L/C. oyun başlarken 18-19 yaşında olması lazım.) Ben bu adamı Sheff Utd. a aldım(1st division). Adam kendinden çok daha iyi adamları kesti. her maç 7-10 arası oynuyo. Takım 5 yese de bu adam 7 en az. Eğer 2nd veya 3rd division da oynuyosanız tahminimce çok daha etkili olur.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 23 December 2003 20:16 tarihinde demiş ki:
tüRK VAR mı bildiğiniz iyi bir adam?[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.

hamit,halil altıntop
furkan bastan
mahir sağlık
uğur inceman
fatih sonkaya
uğur boral
hüseyin kartal
ismail oktay
kemal bozkurt
ismail toraman
servet çetin
deniz barış
okan koç
fatih şen[hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

ben de Todorov un iyi oynadıını duymuştum. Uruguayda bi takımda mıymış neymiş aratın todorov diye bulursunuz[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 28 December 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
ben de Todorov un iyi oynadıını duymuştum. Uruguayda bi takımda mıymış neymiş aratın todorov diye bulursunuz[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.

anatoli todorov litex de 17 yaşında cm4 de fenerbahçede 4 senede 210 dan fazla gol attı

2007 senesinde 45 maçta 55 gol 30 dan fazla asist ve 30 dan fazla maçın adamı oldu
adamı başlangıçta 3-5 milyona alıyosun fazlasıyla değiyo [hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 28 December 2003 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...