Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyun adı sorup çıkıcam. rally türevi :/

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

yıllaaar önce bir oyun oynadım, oyuna dair hiçbirşey hatırlamadan sorduğum için küfür yemem de olası ama aklımda kalan 2-3 ufak şeyi söylücem.

bi rally türü, hayır colin mcrae serisinden değil, oyunun isminin içinde rally kelimesi de geçiyordu hatırladığım kadarıyla. windows 98in çıktığı zamanlardı sanırım. hmm başkaa, strafe left right flaan diyordu sanırım copilotumuz. hava şartlarını falan seçebiliyoduk silecekler falan çalışıyordu. araba zarar falan alabiliyordu, motoru bozarsan gg oluyodun. electrics damaged diyodu farlar sönüyodu karanlıkta gitmen gerekiyodu falan.

bulana veya getirene tam yüz bin lira veriyorum! isim/screenshot türü şeylerinizi bekliyorum hatırlamama yardım edecek? :/
Sosyal ağlarda paylaş

oha başlık açıp kaçmışım, unuttum kusura bakmayın :D

hiçbiri değil sanırım arkadaşlar :( hepsini oynadım biliyorum falan ama, ııh değil söylediğim. sanki böyle 100 yıl ileriden gelmişler ve asrın oyununu yapmışlardı adamlar :D abarta abarta bi hal oldum ama :/

bi bulsam, size de tavsiye etsem hani falan, o amaçlıydı başlık.

başka fikri olan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Yemin ediyorum ben aklımdan'da bu oyun geçiyodu bunun dışında hiç bir rally'yi sevememiştim. Adını bende tam hatırlamıyorum ama rally championship 2000 yada daha eski bir versiyonu olabilir.

Ayrıca co-pilot Easy right,easy left fln diyordu Hard left,right diye'de anırıyordu :) . Her parkur arasında arabamızı tamir etmek için zaman veriyordu bazen öyle azdiki bu zamanlar düşünüyordun motorumu tamir etsem elektriğimi diye. Gece lambasız araba kullanmak zorunda kalıyordun

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...