Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue vs. warrior

FightInTheShade

Öne çıkan mesajlar

Rog ile warrior kesmek aşırı zor filan değil işi bilen rog zorlanmadan warriorı keser. Adrenalin+evasion cd de değilse ve warrior evasiona ragmen her vurdugu oturtmazsa rahat rahat kesiliyor. Hatta wsg de üst üste 2 warrior kestigimi bilirim yakın zamanda tabi arada bir bandaj attım.

Orc warriorlar aglatabilir tabi :D

bu da armory
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:
Rog ile warrior kesmek aşırı zor filan değil işi bilen rog zorlanmadan warriorı keser. Adrenalin+evasion cd de değilse ve warrior evasiona ragmen her vurdugu oturtmazsa rahat rahat kesiliyor. Hatta wsg de üst üste 2 warrior kestigimi bilirim yakın zamanda tabi arada bir bandaj attım.

Orc warriorlar aglatabilir tabi :D

bu da armory

Isini bilen warrior evasion acinca kaciyor biraz dolaniyo uzakta sonra intercept GG
Sosyal ağlarda paylaş

valla o crippling ile intercept range e girmeyip hem energy doldurup hemde combattan rogue ya hayatımda bi kere denk geldim bi wsg de. hala unutamam adam öyle bi noktada yürüyou ki ne intercept atabiliyosunuz ne vurabiliyosunuz.tek şansınız fear belki ama ben attığımda resistlemişti meret.

ama bu dediimi yapmak zor bi şey sanırım çünkü bi daha rast gelmedim aynı şeyi yapabilen bi rogue ya
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi warriorları kesme yöntemim evasion+ar+blade flurry+trinket ıvır zıvır herşeyi açıyorum. Genelde kesiyorum warrior hayvan gibi critlemezse. Eğer bunlar yoksa cd kaçak oynuyorum garrote, shiv, sonra bi rupture peşine vanish falan filan bunda genelde başarılı değilim çünkü yakaladımı öldürüyolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

eğer warrior rogue a charge etmişse rogue un işi çoook zor. ama ilk rogue açılmışsa rogue alabilir.

tabi combat rogue olması önemli. prep varsa iş daha da kolaylaşır.

bg lerde bilmem ama arena da rogue lara dalmıyorum artık. 2x dodge 2x blind 2x sprint 2x vanish arada tonla stun. duel de zaten bütün cd ları yakan rogue garanti alıyor bu saydıklarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

benım cok başıma geşlliyo 6-8 yard rogueları, throw skillinizden bakabilirsiniz sonucta cok acılıpa acılmaıdğınızı anlıyosunuz öle.

ama tabi piercing howl+stoneskin acıyorum sonra kırıyorum kafasını.

ama ben dwarfum zaten o yüzden normal yanı kralım baştan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...