Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dealextreme

Holy

Öne çıkan mesajlar

Maedhros said:
bende böle bişiler almayı dusunuyorumda pttden tırsıyorum evde ulaşamazlarsa en yakın pttyemi gidio gelen paketler? o konuda durum nedir?
apartman kapısı açıksa içeri girip bırakıyo değilse kapının önüne falan bırakıp gidiyor eşşek herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

gümrükte takılan malların açık arttırma ayağı ile %15 lere gene gümrük işinde olanlara satılması gibi bir olay var bir de lol yani o takılan 200dolarlık kulaklığınız birkaç ay sonra 10 yaşında bir çocuğun kablosunu kesip astronotçuluk oynarken kafasına geçirdiği bişey olabilir.

Benim paketlerim geldi bu arada sorunsuz, çakmak mıknatıs 4400mah pil ve solar enerjili bişi aldım, solar olan yolda hırpalanmıştı ama.
Sosyal ağlarda paylaş

gidip sen de katılabiliyorsan ihale teminatı yatırıp,
ankarada bildigin dukkani var
istanbulda dukkana koymuyorlar..

Chemical said:
gümrükte takılan malların açık arttırma ayağı ile %15 lere gene gümrük işinde olanlara satılması gibi bir olay var bir de lol yani o takılan 200dolarlık kulaklığınız birkaç ay sonra 10 yaşında bir çocuğun kablosunu kesip astronotçuluk oynarken kafasına geçirdiği bişey olabilir.

Benim paketlerim geldi bu arada sorunsuz, çakmak mıknatıs 4400mah pil ve solar enerjili bişi aldım, solar olan yolda hırpalanmıştı ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...