Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arayıp da Bulamadığınız Şeyler...

kermit

Öne çıkan mesajlar

strangegoodby said:
Zlaneth said:
spompas said:
laptop soğutucusu aradım buldum fakat gittigidiyordan almak istemiyorum..

Ben de arıyorum, usb ile çalışan, laptopun altına konulan, soğutan, işe yarayan bir soğutucu. Var mı bilen, gören, haber verebilecek :D?

bende var bi tane kullanmadıgım laptop soğutucusu usbden çalışan hatta fazladan usb kazandıranından kaliteli bişiy deil ama

satarmısın peki soğutucuyu?
Sosyal ağlarda paylaş

Ring Finger Flexion veya Gripmaster lardan arıyorum dışarda bulabileceğim , netten buldumda nakit olarak ödeyeceğimden kredi kartı ile olmuyor

Ring Finger Flexion :

http://image1.sahibinden.com/photos/205/12402065_500933_39sc205.jpg

Gripmaster

https://www.isokineticsinc.com/mm5/graphics/00000001/GripmasterGroup500.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

İstanbul'da ve Ankara'daki Remzi kitapevinde Gundam SEED mangaları satıldığını öğrendim fakat eksiklerim var:

Gundam SEED volume 2 ve 4
Gundam SEED DESTINY volume 3 ve sonrasını arıyorum (eksik tamamlama amaçlı)

Bulan/gören olursa temasa geçsin.

----------------

Serhat yayınlarının çocuk klasiklerinin kalın karton kapaklı, 1982-1992 arası basılmış versiyonlarına sahip kimse varmı?

gibi

-------------------

Versiyon sorunu olmayan, tuşları temiz, ekranı çiziksiz, slim olmayan tip kasa PSP arıyorum Araık sonu Ocak başı gibi lazım olacak + memorystick için iyi bir fiyat verebilirseniz ilgilenirim

--------------------

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Kinkaudonau said:

Versiyon sorunu olmayan, tuşları temiz, ekranı çiziksiz, slim olmayan tip kasa PSP arıyorum Araık sonu Ocak başı gibi lazım olacak + memorystick için iyi bir fiyat verebilirseniz ilgilenirim

ablam pembe pspsini satmak istiyor hiç crack fln olmadı firmware upgrade fln da yapmadık ama pembe onu özellikle belirtmek gerekir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...