Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arayıp da Bulamadığınız Şeyler...

kermit

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

Kinkaudonau said:

Versiyon sorunu olmayan, tuşları temiz, ekranı çiziksiz, slim olmayan tip kasa PSP arıyorum Araık sonu Ocak başı gibi lazım olacak + memorystick için iyi bir fiyat verebilirseniz ilgilenirim

ablam pembe pspsini satmak istiyor hiç crack fln olmadı firmware upgrade fln da yapmadık ama pembe onu özellikle belirtmek gerekir

araya girmiş gibi olcak belki ama merak ettim ne kadar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
eminönünde yukarılarda bir han var istemediğin akdar dekorasyon malzemesi porselen takım işleri bulursun çoğu doğal oalrak çin malı hatta ,istersen çinli bile var.. direkçinli.. dğkkana giriyorsun "selamın aleyküm" diyorsun "aleyküse selam" diyorlar

eminönüne git kısaca ama bil ki deniz seviyesine yaklaştıkça fiyatlar yükselir
Sosyal ağlarda paylaş

http said:

BabacumMostors said:

Kinkaudonau said:

Versiyon sorunu olmayan, tuşları temiz, ekranı çiziksiz, slim olmayan tip kasa PSP arıyorum Araık sonu Ocak başı gibi lazım olacak + memorystick için iyi bir fiyat verebilirseniz ilgilenirim

ablam pembe pspsini satmak istiyor hiç crack fln olmadı firmware upgrade fln da yapmadık ama pembe onu özellikle belirtmek gerekir

araya girmiş gibi olcak belki ama merak ettim ne kadar ?

bilmem piyasası nedir ki?

bu arada bu psp lere harici kılıf fln takabiliyormuyuz? hani pembe olduğundan ben kullanamıyorum siyah kılıf mılıf bulursam üstüne çömeceğim de
Sosyal ağlarda paylaş

Ninlempis said:

Go tahtası ve taşlarını arıyorum. ikisi bir arada yada ayrı ayrı olabilir. Ama piyasadakilere göre kaliteli bişiler olsun istiyorum.

Go taşları bulursam akalımda var ben Go tahtasını kendim orjinal bir model yapacağım. Böyle ilginç bişi olcak, ama taşları lazım çok pağhalılar yaw.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
abvblizzard said:

Buraya gönderiyo mu ki onlar?

gonderseler bile gumrukten sokarlar fena sekilde. Shippingle birlikte maaliyetinin 10% unu aliyorlar cunku.

Daha once kardesim amfi kafasi getirtmisti amerikadan, yanilmiyorsam 600$ shipping vardi, o kafa allahtan belesti de 600$á almis gibi olmustu.

yoksa 2000$ + 600$ + 260$ = 2860$

Oh seks.
Sosyal ağlarda paylaş

ps3 slim burda tek kolla falan 600 liraya denk, ama ona yer olmayabilir, kutusu mutusu genis cunku meredin.

dur bakalim yazin gelisim bile yalan oldu zaten, ise girdikten 6 ay sonra izin kullanabiliyormussun, ben daha resmen girmedim bile, nisandan sonra 6 ay icinde gelebilcem :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...